Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polski żołnierz zginął w Afganistanie, drugi jest ranny

Utworzony przez ?, 14 października 2010 r. o 18:51
Szczere wyrazy współczucia rodzinie.Mój mąż też jest w tej bazie i drżę o niego ze strachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna niepotrzebna śmierć,ból, rozpacz i pustka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla najbliższych... chciało by się rzec KU CHWALE no właśnie ku chwale czemu ... Ameryce Czy kasa jest aż tak ważna, tylu się już przekonało a i tak jeżdżą. Pamiętajcie zachłanność nie popłaca, w życiu są ważne: 1)Rodzina (i nie piszcie, że to na utrzymanie bo inni i tak mają gorzej), 2) owszem praca (ale nie kosztem rodziny). Jadąc tam trzeba liczyć się z większym ryzykiem śmierci - to WOJNA a nie zabawa. Dla następnych chętnych...POWODZENIA i rozumu a nie tylko pazerność (taka polska choroba)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze kondolencje dla rodziny,mój mąż też tam jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest ryzyko jest zabawa. Biorą za to ładną kasę, to po 1. A po 2 nie rozumiem żalu po tych ludziach, żałuję za to setki niewinnych ludzi, którzy są masowo zabijani przez naszych DZIELNYCH Żołnierzyków;/ jakoś żal mi tych psów ze schroniska, co im karmę ukradli bardziej niż tego gościa. Może i był dobrym człowiekiem i pojechał do Afganistanu walczyć z WOJNĄ a nie walczyć dla Amerykanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyrazy współczucia rodzinie.Mój mąż też jest w tej bazie i drżę o niego ze strachu. To po co go tam wysłałaś, na chleb nie masz? Ja swojego nie wysłała bym na wojnę za żadne skarby świata (mamy 2 dzieci, które bardziej niż pieniędzy potrzebują żywego ojca i też nie jest łatwo)ale nie wam mało i mało, pomyślcie czasem nie o pieniądzach tylko o rodzinie i o miłości. Polak za parę groszy to duszę diabłu by sprzedał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak koncza najemnicy.Pojechali tam bronic nie Polski,Polakow czy polskich interesow ale bronic interesow USraela i Israela,czyli syjonistycznych bandytow,ktorzy na calym swiecie prowadza wojny o "prawa czlowieka" itp. itd.Glupota takich jak on nie zna granic,polskie zydomedia i odrobina dolarow obrzezaly takim jak on mozgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gienio napisał:
Tak koncza najemnicy.Pojechali tam bronic nie Polski,Polakow czy polskich interesow ale bronic interesow USraela i Israela,czyli syjonistycznych bandytow,ktorzy na calym swiecie prowadza wojny o "prawa czlowieka" itp. itd.Glupota takich jak on nie zna granic,polskie zydomedia i odrobina dolarow obrzezaly takim jak on mozgi.
trochę szacunku półmózgu, to co piszesz cię przerasta dmuchany filozofie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILU JESZCZE "BOHATERÓW" NAM PRZYBĘDZIE I SIEROT PO TYCH BOHATERACH. DLACZEGO PREZ. KOMOROWSKI PODPISAŁ PRZEDŁUŻENIE POBYTU NASZYCH "NAJEMNIKÓW W TYM KRAJU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jeden i jeszcze raz wojna wojna niech zyje nam bo pokoj sie nie oplaca , lizac duupe ameryce , krew za rope ot bohaterowie , okupanci nie jest mi ich zal wcale glupia "polska" nie ma na co $$$ wydawac bawi sie wojne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku Twojej Chwale Bracie...jadowite slowa ludzi ktorzy urodzili sie bez ducha walki nigdy nie pojma ze zolnierze maja gdzies politykow..jedni siedza przed tv natomiast inni uciekaja rzeczywistosc ktora wam sie nie sni by pobudzic sie do zycia..kto rozumie-uscisk dloni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hils napisał:
trochę szacunku półmózgu, to co piszesz cię przerasta dmuchany filozofie
Nalezysz do takich samych idiotow i sprzedajnych "zolniezykow" ktorym obrzezano mozgi (o ile wogole go posiadasz!)Szabesgojem to juz jestes ,widzac po komentarzu twoim ale z pewnoscia nie wiesz co ten termin oznacza.Idiotow nie sieja, sami sie rodza.Dalsza dyskusja uraga mojej inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze gieniu i inni tobie podobni jak ja chcial bym was wszystkich poznac mordy moje. Katole enarsaz. Kondolencje rodzienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojna to nie bajka wiadomo co mozna stracic jadac tam a przeciez tych ludzi na siłe nikt tam nie ciagnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po paru sekundach się zrespawnował, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marodesont napisał:
Ku Twojej Chwale Bracie...jadowite slowa ludzi ktorzy urodzili sie bez ducha walki nigdy nie pojma ze zolnierze maja gdzies politykow..jedni siedza przed tv natomiast inni uciekaja rzeczywistosc ktora wam sie nie sni by pobudzic sie do zycia..kto rozumie-uscisk dloni
A ja ręki polskiemu żołnierzowi nie poddam. Zrozumiem, bronić kraju przed atakami podczas wojny, ale to co oni tam wyprawiają to jest ludobójstwo. Mam kolegę, który był na tej misji i wiem, co tam się dzieje. Zabijać można też w kraju. Nie trzeba umierać za amerykę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gienio napisał:
Tak koncza najemnicy.Pojechali tam bronic nie Polski,Polakow czy polskich interesow ale bronic interesow USraela i Israela,czyli syjonistycznych bandytow,ktorzy na calym swiecie prowadza wojny o "prawa czlowieka" itp. itd.Glupota takich jak on nie zna granic,polskie zydomedia i odrobina dolarow obrzezaly takim jak on mozgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie wy nie wiecie o czym piszecie...pewnie wiekszosc z was ma uraz z zety do wojska nie macie pojecia jak to jest byc tam wiec nie piszcie tak i nie krzywdzcie przy okazji rodzin poległych...a ci dmuchani filozofowie którym sie w życiu nie udało nie powinni miec dostepu do internetu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gienio ty na pewno urodziłes sie idiota...nie wiem co soba reprezentujesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pih napisał:
jest ryzyko jest zabawa. Biorą za to ładną kasę, to po 1. A po 2 nie rozumiem żalu po tych ludziach, żałuję za to setki niewinnych ludzi, którzy są masowo zabijani przez naszych DZIELNYCH Żołnierzyków;/ jakoś żal mi tych psów ze schroniska, co im karmę ukradli bardziej niż tego gościa. Może i był dobrym człowiekiem i pojechał do Afganistanu walczyć z WOJNĄ a nie walczyć dla Amerykanów.
Nie walczymy dla Ameryki tylko dla CIEBIE i TOBIE podobnych. Jak Polska wchodziłao do NATO to Było Super jak trzeba Działać w strukturach sojuszu to Be. Nie rugaj dobrego imienia Zołnierza Polskiego. i zastanów sie nad słowami i swoim zyciem my wybraliśmy Mundur (ty co ciepły stołek i niedzielne obiadki) a to do czegoś zobowiązuje . Chwała Bohaterom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...