Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomnik smoleński w Warszawie odsłonięty [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2018 r. o 23:07 Powrót do artykułu
Brakuje mumii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Brakuje mumii.
 Kolego, to pomnik ofiar katastrofy a nie zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dg napisał:
undefined napisał:
Brakuje mumii.
Kolego, to pomnik ofiar katastrofy a nie zabawa.
 Patrząc po uśmiechu na twarzy wodza narodu wydaje mi się że to doskonała zabawa i budowanie polityki na trumnach. I w mojej ocenie przez głównego sprawcę tej katastrofy. I na szacunek zasługuje prezydent Kaczorowski, a nie mierny i wierny autor słów do obywatela ,,speiprzaj dziadu''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszyscy chcą do nieba po tych schodkach sie dostać ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie członek piSS napisał:
dg napisał:
undefined napisał:
 Brakuje mumii.
Kolego, to pomnik ofiar katastrofy a nie zabawa.
Patrząc po uśmiechu na twarzy wodza narodu wydaje mi się że to doskonała zabawa i budowanie polityki na trumnach. I w mojej ocenie przez głównego sprawcę tej katastrofy. I na szacunek zasługuje prezydent Kaczorowski, a nie mierny i wierny autor słów do obywatela ,,speiprzaj dziadu''.
 głównym sprawcą wg dowodów jest Herr Thusk były agent STASI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest mój komentarz, dziady borowe!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy opozycja pomniki na cmentarzach też chce zlikwidować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa sie kompletnie nie udała; ludzi jak na 4 milionowa wawkę tyle co kot napłakał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tłumy, to chyba "wybrani z narodu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rytm - Symbol - Znak, Op Pop Art
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żeby plagiatować pomnik z okładki satanistycznego zespołu?Kto do tego dopuścił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jaki sposób oni zginęli w służbie ojczyźnie??? W służbie to giną strażacy gaszący ogień. To była wycieczka turystyczna, żeby złożyć kwiaty w Katyniu. O zgrozo dziś już do Katynia nikt nie jeździ. Kaczyński ma w dudzie Katyń, liczą się tylko jego smoleńskie jazdy na pomnik w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie, czy kościół smoleński jest już oficjalnie zarejestrowany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS dla swoich politycznych celów, podzielił i skłócił Polaków jak nikt dotąd, a teraz obłudnie apelują o jedność. A Prezydent niech najpierw odpowie przed Trybunałem Stanu za łamanie Konstytucji, potem apeluje o jedność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę POWIDZIĆ,że jeszcze nie mogę wam wszystkiego POWIDZIĆ ale pomnik już mata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS dla swoich politycznych celów, podzielił i skłócił Polaków jak nikt dotąd, a teraz obłudnie apelują o jedność. A Prezydent niech najpierw odpowie przed Trybunałem Stanu za łamanie Konstytucji, potem apeluje o jedność. W psyhiatryku jest internet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o Katyniu cisza... co za perfidni obłudnicy, hipokryci. Dla nich liczy się tylko koryto plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czy ktoś wie, czy kościół smoleński jest już oficjalnie zarejestrowany ?
 Bardziej pasuje określenie: sekta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pomnik to ku chwale operacjom cia+mosad, czy polskiej błazenady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba powiedzieć, że kościół smoleński miał swoje wielkie " pięć minut", to coś jakby narodowy odpust smoleński, żal na to patrzeć i tych bredni słuchać,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...