Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może to objawy boreliozy??, ta choroba latami meczy ludzi a lekarze nie potrafią jej u pacjenta stwierdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po takim badaniu jak Rezonans Magnetczny(ni znam bardziej dokładnego i precyzjnego badania),lekarze nie mogą stwierdzić co pani dolega?.Ja pier*ole gdzie oni studja kończyli?,i czy aby dyplomu nie kupili na bazarze?.Boże chroń nas przed naszą służbą zdrowia i spraw obyśmy zdrowi byli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu opis dokładnie to samo sobie pomyślałam co gośćz 18:51, że to może byc bolerioza, moja ciocia ją miała, chodziła po różnych lekarzach i nikt jej nie mógł pomóc, a słabła z dnia na dzień. Trzymam mocno kciuki, aby Pani jak najszybciej wyzdrowiała. Niestety w naszym kraju jeżeli przychodzi się leczyć, to łatwiej jest kupić sobie trumnę i się do niej położyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MI też się wydaje że może być Bolerioza  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja koleżanka choruje na boleriozę to bardzo podstępna choroba i daje takie objawy, których lekarze nie potrafią odczytac, proponuję zrobić badanie na boleriozę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Serwinka co powiedziała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam te same objawy i od ponad roku szukam pomocy bezskutecznie ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może kręgosłup? Kilka lat temu sama mialam taki przypadek- silny ból podbrzusza,byłam pewna,że to jajnik, ginekolog wykluczyl, szukalam lekarzy na wlasna reke,prywatnie robilam przerozne badania,tomografy, rtg, bylam w szpitalu,przebadali mnie chyba na wszystko, w koncu zaczeli mnie wysylac do psychiatry,myslalam ze zwariuje z bolu,wszystko ciągnęło sie ok. roku.Ostatnim lekarzem byl kregarz,ale specjalista,lekarz,obejrzal mnie,zdjecia,powiedzial dlaczego boli i po ok 10 sesjach u niego przestało. To byl kregoslup,a wszyscy szukali po omacku- dzisiaj wiem,ze objawy problemow z kregoslupem moga byc bardzo nietypowe i warto sie zbadac w tym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zrobić scyntygrafię - badanie lokalizuje chorobę i jest bezpieczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniecznie do immunologa! jeśli mam rację,to to się leczy imunoglobulinami (klasy A zapewne),albo kortykosteroidami-dziwne,że lekarze nie kazali do tej pory... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja kolezanka miala podobne objawy zaden lekarz nie byl w stanie jej pomoc byla na 4 roznych oddzialach w szpitalu wypisala sie na wlasne zadanie trafila do Lublina do pani Eugenii Kwiecinskiej ktora po badaniu stwierdzila ze to wirus hpv oczyscila jej organizm i dzisiaj nic jej nie dolega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może to po prostu BORELIOZA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawa-badanie witaminy D w organizmie-lekarz na to nie skieruje-zrobic to prywatnie- niski poziom potrafi ziszczycnawet mozg-dodac nieoorgniczny jod czyli plyn lugola-zapewniam ,ze powrot do zdrowia po kilku miesiacach bedzie wielka niespodzianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOCARZA  za dużo,przedawkowane jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jà lecze sie w Belgii, proponowalabym sprawdzic drozdzyce, moze wpedzic do grobu. Trzeba sprawdzić czy nie ma przerostu bakteri candida w organizmie. Może Rez bolec od bakteryjnego zapalenia żołądka lub jelit. Jeżeli chodzi o nowotwór to proponuje przeczytać książkę Davida Servana "anty rak" można zamówić w Empiku. Może to być rownież nietolerancja na pewne produkty w wyżywieniu lecz u nas w Polsce a zwłaszcza w Białej medycyna jest z tym totalnie do tylu. Nawet nie wiedza co to nietolerancja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, być może to jest celiakia, czyli nietolerancja glutenu. Ja w wieku 45 dowiedziałam się, że na to choruję. Miałam straszne bóle brzucha, takie że lądowałam na pogotowiu i również nie wiedziano co mi jest. Po drodze gastroskopie, kolonoskopie i itd. Należy zrobić diagnostykę celiaki iz krwi czyli przeciwciała Transglutaminaza tkankowa (tTGA) Przeciwciała przeciw endomysium IgG i IgA Przeciwciala przeciw gliadynie IgG i IgA oraz gastroskopię koniecznie z wycinkami z dwunastnicy, bo inaczej nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre byłyby wlewy z wit c ale to jest drogie. Zatem soda oczyszczona pita codziennie uchroni przed rakiem. Oraz zgadzam się z kims poniżej, płyn lugola leczy prawie wszystko. Prosze poczytać o wodzie utlenionej. Te trzy rzeczy są tanie, każda około 5 zł i każda pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi pomogła pani zielarka z tybetu. Przyjmuje w kazdy ostatni piatek miesiaca w Lublinie ul. Czarkowskiego 2 , Nie trzeba sie zapisywac... czesto kolejka jest bardzo duza i trzeba czekac do 1 godz. Pani ma wyksztalcenie i jest doktorem a nie znachorka jak wiele osob mowi... lekarze przez rok niszczyli mi organizm i stan mojego portfela. Doktor zielarka od razu wiedziala co mi jest. Szczerze polecam.. warto sie wybrac. Poprawa zdrowia gwarantowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pani wybierze sie do lekarza psychiatry, to może byc przewlekła nerwica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam badanie pod kątem candidia. Objawy podobne jak przy celiaki i kolposkopia tego nie wykaże a mam wrażenie ze to choroba cywilizacyjna w tej chwili i objawy bardzo podobne. Ja walczyłam 2 lata i tez nie miałam diagnozy. Pomógł dr Grodzki na Karwińskiej w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...