Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a jajnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kamilo serdecznie pozdrawiam Panią i dziewczynki ,wszystko będzie dobrze proszę w to uwierzyć -p.Alina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nie którzy nie powinni sie tutaj wypowiadać. REZONANS + LEKARZ = BRAK WIEDZY. Lekarz jest dobry od stwierdzania tego co przychodzi pacjent i mówi: boli mnie kolano, a lekarz: no tak, boli Panią kolano. A zapytał sie ktoś czy znalazł przyczynę ten zajefajny lekarz? Zniszczyć bakterie i będzie spokój. Jeżeli was to nie dotyczy to sie nie wypowiadać, bo co nie którzy prześli już przez to - i są zdrowi i nie narzekają na życie. Wiec cisza a nie odezwali sie znawcy od terapii psychiatrycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam zal do pani guest czy jak jej tam najpierw wysyla pani ja do psychiatry a teraz jej radzi...moze to pani powinna sie tam wybrac bo moze ma pani rozdwojenie jazni... jak mozna byc tak nieczulym psychiatra? znam ja nie od dzis i wiem ze cos jest nie tak zawsze byla piekna wysportowana cieszaca sie zyciem kobieta...nawet jesli ma problemy bo pisze ze sama wychowuje dzieci to napewno nie jest powod z jej strony do zalamania sie widzialam ja rok temu byla jak łania pełna zycia i energii a tera patrzac na jej zdjecie widze cien czlowieka...a czy pani by nie szukala pomocy gdzie sie da i nie robila by pani wszystkiego zeby sobie pomoc? moze i gorsze rzeczy by pani robila niz wolanie o POMOC!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilo Masz dla kogo zyc... masz dzieci wspaniala mame...jakos znajdziemy winowajce twojej choroby tej strasznej choroby...badz dobrej mysli i mysl pozytywnie to najwazniejsze bo Pamietaj... Jakie masz mysli takie masz zycie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilo Masz dla kogo zyc... masz dzieci wspaniala mame...jakos znajdziemy winowajce twojej choroby tej strasznej choroby...badz dobrej mysli i mysl pozytywnie to najwazniejsze bo Pamietaj... Jakie masz mysli takie masz zycie...Meggi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani meggi w artykule dokładnie jest napisane że nie stwierdzono mimo badań nic ani jeden onkolog ani drugi ani zapewne i trzeci nic nie stwierdzi.Lekarz tylko zasugerował że co w tym miejscu może bolec mięsniak a nie że to wysteuję.Przeważnie po tak dokładnych badaniach wychodzi czy jest rak czy go nie ma wiec co tu dalej pisać.brak slłów.Tak sie objawia depresja szczególnie po przejsciach jakich doznała p kamila.Znam taką osobe którs miął podobnie.wmawianie sobie raka bez jego diagnozy to nie jest normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat z artykułu ,,Sama placówka również to potwierdza. – U pacjentki po przeprowadzonych i przeanalizowanych badaniach diagnostycznych nie stwierdzono obecności nowotworu. Niemniej jednak, w związku z prośbami pacjentki, kierowanymi zarówno do Centrum Onkologii, jak i innych instytucji, decyzją dyrekcji centrum w najbliższym czasie powołane zostanie specjalne konsylium w tej sprawie – mówi Joanna Komolka, rzecznik Centrum Onkologii. czegoś tu nie kumam raka nie stwierdzono ale pacjentka prosi o pomoc w sprawie raka którego nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrob zdjecia zebow byc moze masz stany zapalne i ropnie w korzeniach , niewyleczone zeby tez powoduja powazne problemy w organizmie, mimo ze nie masz bolu zebow sprawdz je i poczytaj wiecej na ten temat Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy była pani na onkologii w Brzozowie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idz do innego CO . 3 lata jezdzilam z synem po lekarzach i szpitalach az w ub.roku zdiagnozowano i poddal sie terapii jest dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś robił badania pod kątem boreliozy? Przy tej chorobie wyniki ą dobre a stan zdrowia coraz gorszy. Moja kolezanka od 20 lat leczy sie na sm (stwardnienie rozsiane) ostatnio robiła testy i wyszlo ze borelioza jednak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kupi pani książkę " Ukryte terapie"Jerzy Zięba czego Ci lekarz nie powie.jest łatwo dostępna w internecie.myślę że pani pomoże.pozdrawiam i proszę się nie poddawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila ogolnie szuka pomocy a nie tylko na temat niewiadomego raka...Lekarz zasugerowal ale ja z artykulu nie odczytalam jednoznacznie ze chodzi tu tylko o raka...Ona szuka ogolnie choroby jaka jej sie mogla przytrafic ale nie ma do konca na mysli raka... ja tez wiem co przeszla i widzac ja nie zauwazylam u niej depresji kiedy sie widzialysmy wrecz przeciwnie tryskala energia i wigorem a juz byla po przejsciach... depresja nie boli... chyba ze nerwica z objawami somatycznymi...no ale to moze jakis rodzaj nowy depresji ktory boli a o takim to jeszcze nie slyszalam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę się umówić do doktora Obraca w Brzozowie świetny onkolog. Przyjmuje w poniedziałki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilo, to może być silna depresja,po tym co przeszłaś wcale by mnie to nie zdziwiło. depresja też może objawiać się bólem, do tego zaburzenia snu, wypadanie włosów, utrata wagi- udaj się do dobrego lekarza psychiatry po diagnozę, niech przepisze leki, spróbuj. Moja mama miała takie objawy, do tego wysypkę na ciele i po rozpoczęciu terapii lekami na depresję wszystko ustąpiło. Lekarka przyjmuje w Brzozowie. Walcz dziewczyno dla Zusi i Juleczki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Kamilko,ja myślę ,że to może być bolerioza,mam ją od 12 lat i podobne objawy. Życzę dużo silnej woli.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia i dużo wiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 moze sie Pani skontaktowac z Galina Nowinkina tel.721273507 leczy z najciezszej boleriozy pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też wybieram się do tej tybetanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...