Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2018 r. o 16:34 Powrót do artykułu
Brawo. Jak smak będzie gitara to sukces murowany. I najważniejsze, że od Polaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podgrzewany syf przywozony z Łęcznej dwa razy dziennie za 10 ziko.... no na 100% będą chętni :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowe pytanie. Mięso jest przygotowywane przez lokal czy są to tzw. "kule mocy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolałem już kebab od super zbieracza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli będzie jakość a nie jakoś to koleś jest milionerem jak będzie lipa to do końca roku zwinie budke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej nie było syfu często byłam i jestem gościem łęczyńskiego kebaba górnika i jest ok więc myślę że ten też będzie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym tam pod politechniką postawił automat z wódką na kieliszki. Albo skręcik na 3 machy . Zwrot z inwestycji w 3 miesiące. Ale niestety nie można :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż dziwne że o super zbieraczu ślumaku nie piszą w DW. Co teraz robi? Dłubie w nosie i myśli nad nowym super biznesem? Podpowiedź mu: niech założy firmę zbierająca śmieci. Wczoraj pisali że niektóre dzielnice nie mają odbiorcy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie poleci na szybki zysk a kebab będzie dobrej jakości i z rozsądną ilością mięsa oraz świeży (brak zatruć pokarmowych) będzie sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto siedzi w środku i zwija?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie: 1. Felfala z Lipowej. 2. Masala z Nabystrzyckiej 3. Sami z Kościuszki A Wy co sądzicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie juz taki stoi i ponoc są dobre .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki biznesmen, ściągnął pomysł od studenciaków z Warszawy, którzy to jako pierwsi wymyślili i skonstruowali taką maszynę, ale nie, o tym się nie pisze, bo po co komu, jak można ogłosić innowatorskim programem o wysokiej oryginalności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kebab, tradycyjne polskie jedzenie, czekamy jeszcze na banany i czulent. Typowe śmieciowe jedzenie dla biednych studenciaków. I później wszyscy są zdziwieni że po takich przysmakach umysł nie pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xD jak komu wychodzi to aby opluć xD Zakładam się że przyjechałeś z jakiejs poniatowej i obnosisz się jak jakiś światowy pan w wielkim mieście xD pan szerokie horyzonty i przedsiębiorczość xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierwszy taki kebab. W Łodzi też funkcjonuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiuje na PW ale jeszcze nie jadłem. Spoko, że w rodzinnym Lublinie będzie. Chociaż podejrzewam, że od października ludzie nie beda mogli przejsc do przystanku bo tyle studentów przyjdzie xD Zablokują Nadbystrzycka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję tym którzy będą to jedli;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie ok. Oby tylko wandale nie ponieśli w pole tej bundki to będzie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...