Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe, ile by było w innych branżach, gdyby je przebadać tak, jak górników. Dlaczego akurat tę grupę zawodową przebadano? Rząd boi się górniczych protestów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież upłaszczenie zachorowalności w Polsce na tym polegało. Nie badać, nie badać, a zmarłych szczególnie nie badać. Ja pewnie tę chorobę przechodziłem w styczniu. Nigdy mnie tak płuca nie bolały. Ale dałem radę chodzić do pracy. Kolega zwolnił się na niemiecki ojom pojechał. Tracił czucie i brakowało mu oddechu. Jestem przekonany, że korona wirus panoszył się po Bawarii już w styczniu. No, ale go nie było, bo... nikt nie robił testów. Ot i tajemnica. Zwykla grypa, lecz cholernie upierdliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...