Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ponad 50 tys. osób na marszu poświęconym pamięci Borysa Niemcowa

Utworzony przez Gość, 1 marca 2015 r. o 21:45
już nasz wałęsa był opozycjonistą i co mamy,on ma się dobrze z tą swoja gromadą dzieci i wnuków a my klepiemy biedę, także jestem przeciw uwielbianiu takich osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nasz wałęsa był opozycjonistą i co mamy,on ma się dobrze z tą swoja gromadą dzieci i wnuków a my klepiemy biedę, także jestem przeciw uwielbianiu takich osób
Ale nasz BOLEK miał ochronę i był nie do ruszenia,właśnie od takich psów jak te od tego bolszewickiego bękarta stalina,kiedyś Tupolew a teraz opozycja idzie pod topór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to szok! Brawo Bracia Rosjanie! Po obejrzeniu w tv dziesiątek tysięcy osób uczestniczących w marszu milczenia jako wyraz sprzeciwu wobec skrytobójczego mordu na Niemcowie - doznałem szoku. Po raz pierwszy od wielu miesięcy mogę powiedzieć, że podziwiam was. Dlatego, że mimo zmasowanej, prostackiej putlerowskiej propagandy - potraficie trzeźwo ocenić i wskazać zleceniodawcę mordu który zasiada na kremlowskim stolcu. Chylę czoła. Ale głupkom wierzącym w wersję Putlera dedykuję poniższy tekst. Typ myślenia charakterystyczny dla putlerowskiej propagandy obrazuje poniższy komunikat: GAZIETA KREMLOWSKAJA. PRAWDA – i g...o prawda. WIEDOMOSTI. Jak podaje agencja informacyjna QTASS za zamachem na Niemcowa stoją zagraniczni zleceniodawcy i wykonawcy. 50 świadków, którzy zgłosili się dobrowolnie do FSB, po kilkugodzinnych przesłuchaniach zidentyfikowało sprawców na podstawie udostępnionych im fotografii. W samochodzie zamachowców zauważono P. Poroszenkę i J. Kaczyńskiego z AK 47 w dłoniach. Za kierownicą siedział D. Tusk, a magazynki z amunicją podawała A. Merkel. Agencja QTASS podała, że na podstawie monitoringu z Placu Czerwonego, widać jak na czatach stoi B. Obama i wydaje instrukcje zamachowcom za pomocą łączy satelitarnych. Całość operacji sfinansowała międzynarodowa organizacja znana jako Rotszyld Corporation. Prezydent Władimir Władimirowicz Putin osobiście podziękował świadkom zeznającym w sprawie i pogratulował obywatelskiej czujności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nasz wałęsa był opozycjonistą i co mamy,on ma się dobrze z tą swoja gromadą dzieci i wnuków a my klepiemy biedę, także jestem przeciw uwielbianiu takich osób
  Ale dzięki takim osobom coś może drgnąć w narodzie. Bieda była, jest i długo będzie, ale przynamniej możesz mówić co chces i jeździć gdzie chcesz, aby poszukać chociażby pracy.
Ostatnio edytowany 3 marca 2015 r. o 10:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...