Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa: Katechetka zachęcała na religii żeby głosować przeciw Nergalowi

Utworzony przez ???, 21 września 2011 r. o 09:10
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/20690/1papiez_benedykt_xvi_afp550.jpeg Dla mnie ten gość ma wyraz twarzy szatana i na sumieniu całą historie krwawej inkwizycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego zainteresowania Dziennika Wschodniego wszystkim,co napisze,czy raczej zrobi z tego "sensacje" GW. O czym tu bowiem pisać? Nie widzę w zachowaniu katechetki, akurat w tej sprawie,niczego niestosownego,zasługującego na naganę,nie ma tu tez żadnej sensacji. To jest zajmowanie się pierdołami,z braku innych problemów i tematów. Żeby to chociaż Nergal był jakimś prawdziwym satanistą a tu tymczasem w TV zobaczyłem niezbyt inteligentnego faceta, nie potrafiącego nawet dobrze i z sensem formułować zdania. Uznał on,że na robieniu takich przedstawień jak darcie Biblii i wyrażeniach typu "żryjcie to gówno",na obrażaniu i prowokowaniu da się zarobić kasę.Skoro jakiś większy krąg odbiorców nie był do tej pory zainteresowany jego twórczością.Są tacy którzy uważają jego muzykę za pewien rodzaj rocka,on sam tak uważa. W rzeczywistości to nie jest już rock,to jest jego degrengolada,jakaś swoista perwersja,drażniąca słuch,smak,pozbawiona jakiejkolwiek wrażliwości i wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajnie, jak dla mnie katecheci mogą nauczać co chcą i jak chcą, tylko nie za pieniądze z moich podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOW !!!! Brawo Dziennik !!!! Co za sensacyjna wiadomość. Może należy to zgłosić do prokuratury Stajecie się coraz bardziej ambitną gazetą Te wasze artykuły związane z Kościołem Katolickim robią się coraz bardziej żałosne. Może czas zająć się naprawdę ważnymi problemami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Panie Nergal, Pan się nie daje. Jest Pan idolem każdej gimnazjalistki !!!
Zwykła CIOTA i nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pepe napisał:
Brawo Pani katechetko popieramy panią. A głupawy Dziennik,niech się zajmie naprawdę poważnymi sprawami , a nie nauczaniem Kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kot w butach napisał:
Popieram akcje Pani katechetki ! Ma do tego prawo a nawet obowiązek - skoro nergal opluwa i obraża to w co wierzy owa katechetka i miliony Polaków - to w akcie sprzeciwu i dezaprobaty dla jawnej nienawiści jaką wyznaje względem katolików nergal - postępowanie katechetki jest wzorowe i godne naśladowania !!!! Ona broni tego w co wierzy i głośno domaga się aby i ją szanowano Brawo !
jeżeli ktoś nie zna metod pani katechetki lepiej niech nie zabiera głosu. Ta kobieta nigdy nie powinna uczyć religii. Ona nie wie co to jest religia.RELIGIA TO MIŁOŚĆ ,A NIE NAMOWA DO POTĘPIANIA KOGOŚ O INNYM POGLĄDZIE. dLA MNIE PAN DARIUSZ POSTĘPUJE ŹLE,ALE TO NIE ZNACZY ,ŻE GO OD RAZU MUSZE POTĘPIAĆ I NAMAWIAĆ INNYCH BY GO POTĘPIALI. jeszcze nie tak dawno zabroniła dzieciom zaglądać do internetu kiedy nie radzili sobie z pracą domową.Za przyznanie się dziecka,że wspomagało się internetem potrafiła wyzwać od głupoli i uderzyć zeszytem w głowe. A teraz namawia do wejścia na stronę w internecie?? Nie potrafi przekazać dzieciom tego co jest PIĘKNE w naszej religii. Nie potafi ich zachęcić do pogłębiania wiedzy religijnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.onrlublin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=104:lubelszczyzna-gwna-nie-tyka&catid=1:news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od przyszłego roku w liceach ma wejść projekt, wg którego co bardziej "humanistycznie uzdolnione" jednostki mogą zdecydować że np. nie uczą się fizyki i chemii. deb***ami łatwiej rządzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć,że to z budżetu paŃSTWA OPŁACANI SA FUNKCJONARIUSZE WATYKAŃSKIEJ SEKTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
thunder93 napisał:
Bardzo fajnie, jak dla mnie katecheci mogą nauczać co chcą i jak chcą, tylko nie za pieniądze z moich podatków.
Zmień awatar profanatorze. Myślisz, że jak sobie Orła wkleisz, to nikt nie poczuje od ciebie CZOSNKU ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katechetka czy pojeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram zachowanie katechetki i nie widzę nic złego w tym że UŚWIADAMIA dzieci!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego "redakcja" nie podała do publicznej wiadomości imion i nazwisk tych usłużnych rodziców? Chętnie pogratulował bym im obowiązkowości. Pani katechetce z całego serca gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gospodarz napisał:
Zmień awatar profanatorze. Myślisz, że jak sobie Orła wkleisz, to nikt nie poczuje od ciebie CZOSNKU ???
hahahaha jakbyś nie zauważył, w avatarze mam godło Polski, bo jestem patriotą, a nie flagę Watykanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
thunder93 napisał:
Bardzo fajnie, jak dla mnie katecheci mogą nauczać co chcą i jak chcą, tylko nie za pieniądze z moich podatków.
Od kiedy ty płacisz podatki he he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła podstawowa jest obowiązkowa?Pani katechetka wykonuje swoją pracę czy też jest akwizytorką(wykorzystywanie zbiorowiska ludzkiego do osiągnięcia swoich celów).Często na urzędach widnieje napis "Akwizytorom dziękujemy".Dziewczyna popełniła błąd ale trzeba wierzyć,że się zreflektuje,bo na mądrość nie liczę....!!!Kwestia światopoglądu jest tak skomplikowaną materią,że w żadnym wypadku nie powinno się wykorzystywać miejsca pracy-tym bardziej takiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiego satanizmu? Czy kiedykolwiek wypowiedział się w tej sprawie na antenie i nawoływał do szerzenia nienawiści w programie? Weźcie się sami opamiętajcie bo to co robicie, ta cała nagonka na człowieka który nie jest poprawnym, zakłamanym czy fanatycznym katolikiem przez ludzi którym się wydaje, że wierzą powoli staje się żenująca. Nergal ma prawo do wyznawania wiary jakiej chce i ma na tyle kultury, że nie porusza tych tematów na forum publicznym natomiast najwięcej do powiedzenia mają fanatycy religijny pomimo, że ani razu ich nie obraził. A może w koncu powinien? I kto w ogóle twierdzi, ze on jest satanistą? Chyba już szybciej ateistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nergal publicznie podarł Biblię obrażając tym uczucia milionów Polaków i katolików. Nie został za to ukarany a "telewizja publiczna"(słowo "publiczna" w tym kontekście bardziej kojarzy mi się z innym przybytkiem "publicznym") zaprasza go do programu płacąc mu z mojego abonamentu. Gazeta Wybrańcza zaś stoi za nim murem jak za bohaterem wyrażającym swoje poglądy. Rozumiem, że w następnej edycji tego programu w roli jurorów wystąpią ci, którzy niedawno zniszczyli gwiazdę dawida i pomalowali pomnik w Jedwabnem, a Gazeta Wybrańcza będzie piętnowała nietolerancyjne zapędy sędziów podczas ewentualnego ich procesu. Wszak oni tak jak nergal wyrazili tylko swoje poglądy za pomocą sztuki plenerowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Info poszło na całą Polskę, nawet Plotek obleciało :/ WTF? http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,10324869,Katechetka_na_lekcji__Musicie_potepic_Nergala.html http://e-poniatowa.pl/religia-w-poniatowej-dzieci-musicie-potepic-nergala/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...