Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poniatowa > Wandale wybijali szyby w sklepach

Utworzony przez Gość, 1 stycznia 2008 r. o 16:00
wy ku*** oposkie gowno macie na swojej wsi odkad pamietam.Zawsze o godzinie 17.00 nikogo na miescie nie bylo tylko smrod i zal ze jeszcze was nie zaorali.Popatrzcie czy cos sie zmienilo?WARA OD PONIATOWEJ BURAKI OPOLANIN=WIELKIE GÓWNO RKS STAL PONIATOWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZDROWIENIA DO WIEZIENIA CHLOPAKI TRZYMAJCIE SIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy macie kulture za to ze szok ... jezeli maja rodziny to niech niee wtykaja nosa w niee swoje sprawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty palancie od tych poniatowskich dziw to sie odwal bo w opolu to niee lepsze.... a chlopaki to juz sie onich niee wypowiem zolte papiery i poszet.....idioci totalni...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam :D:D:D jeżeli chcecie poczytać wejdzie na [topic="0"]Kurier Lubelski[/topic] Kurier Lubelski Acha... Zydzi to mówią na Opole ups.. opole :D:P :P Zólto-niebieskie to barwy czysto królewskie My jesteśmy z Poniatowej Gdzie pól byka w herbie jest Ukochana jest drużyna Która zwie sie RKS Alleluja Alleluja Alleluja RKS Alleluja Alleluja Alleluja RKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku**a odezwały sie na forum je***e żydy opolskie... Siedźcie w swoim mieście gdzie kury na głownym przystanku PKS chodzą wy lamusy je***e... Pozdro ziomki z P-wa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu mam wrażenie ze tu wypowiadają sie sami łysi kolesie w dresach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie wiem u kogo na wsi jest modny dres i zel wiesniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Poniatowej to jest życie wychodzisz na miasto każdy Cie zna nik Cie nie ruszy bo jest szacunek.... a Wy ku*** opolskie Huja UmiecIe!! czego nie wyskoczycie i nie pokażecie jacy jesteście mądrzy .... tylko siedzicie przed tymi kompami i napinacie :DDD ku*** a wasze pier***one OPOLE TO JEDNO WIELKIE GETTO.... wy macie inny poje***y Świat . Dorośnijcie do świata cywlizowanego... lAMUSY pier***ONE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku**y żydowskie, jeb**e śmiecie opole nam sąd nie potrzebny bo u nas niema takiego frajerstwa :/ dziura zabita dechami i błyszczycie że sąd macie JEB*Ć OPOLE!!! takie kozaki w necie sie napinacie a nawet z waszymi żydowkimi psami sie boicie zmierzyć. strach się was bać hahahahahahhah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowa ciekawe czemu nie byliście tacy cwani jak przyjechała CHEŁMIANKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to znaczy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchodzcy wiejscy Poniatowej tj.Kraczewice Szczuczki itd łączcie się.Tylko las was nie zaskoczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb*ć Opole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opolanin napisał:
Czy Wy jestescie normalni!Ja mysle ze nie!Poprosty je***a dzicz Poniatowska zydowsa.Kultury Wcale nie Ma młodzierz poniatowska!Ja wydał jak najostrzejszy wyrok dla osób które zaatakowały policjantów!Oni Tez maja Rodziny!Jakby to wszystko sie skonczyło inaczej!? zastanówcie sie ppowaznie !!Nie Lubie Poniatowej Bo tam mieszkaja samie wielkie cwaniaki i narkomani!
HA CI DO TEGO ZLAMASIE ZAJMIJ SIE SOBA ISIE NIE WPIAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arek napisał:
HA CI DO TEGO ZLAMASIE ZAJMIJ SIE SOBA ISIE NIE WPIAJ
SAM JESTES ZYD I LIZALES d*** HITLEROWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co ci chodzi z tą Chełmianką ??? ze co???? słusznie wbjebali sie na stadion a ze ochrona zaczęła to ja okopali... moze mieliśmy jeszcze im pomóc... ???? nie czaje takich ludzi jak ty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak było, jest i tak będzię nienawiść do opola panuje wszędzie! Je**ć kur*y żydowskie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim zaczniecie ubliżać sami sobie zastanówcie się czy macie racje i czy wiecie komu ubliżacie bo skoro wchodzicie na temat kryminału to powinniście wiedzieć że za niepodstawne ublizanie ludziom ,w kryminale należy się ch*** w d***,więc nieubliżajcie wszystkim.Kiedyś wruce do poniatowej i jest tam paru frajerów któży spżedali ludzi i wystawili na mine ale zemsta będzie słodka bo dotej pory oni bujają się bezkarni i udaja ch*** wie kogo ale czas nanich nadejdzie.HOLANDJA NIEJEST WIELKIM PAŃSTWEM I KIEDYŚ TRAFISZ W NASZE RĘCE FRAJEŻE.A CO DO WYBITYCH SZYB TO KAŻDY ROBI TO NACO GO STAĆ I NIEJEST TO CHYBA TEMAT KTÓRY POWINIEN LUDZI SKLÓCIC MIĘDZY SOBĄ I NIEWAŻNE SKĄD ONI SĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam jedno kretyni-jestem z Pwej ale jak to czytam to się tego wstydzę. Jesteście bandą deb***i bez szkoły. Z tego miasta nigdy nic dobrego nie będzie dopóki będą tam tacy jak wy. A co do tych posadzonych gości to dobrze im tak. O kilka szumowin mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...