Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ile dokładamy z naszych kieszeni na funkcjonowanie lotniska, ile wynosi strata spółki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile dokładamy z naszych kieszeni na funkcjonowanie lotniska, ile wynosi strata spółki?
A ile dokładamy z naszych kieszeni do napraw chodników? Ile wynoszą miejskie straty, spowodowane ich naprawą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile dokładamy z naszych kieszeni na funkcjonowanie dróg, ile wynosi strata gddkia (czy jakiejkolwiek innej grupki urzędasów odpowiedzialnych za drogi)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile dokładamy do bandy nierobów Kiepskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cieszę się że mogę z Lublina dolecieć do dzieci w Doncsater. Utrzymajcie to połączenie a ja zapewniam że dwa razy w roku będziemy z żoną latać do Doncaster i 2 lub 3 razy bdą do nas przylatywac nasze dzieci. Mam wiadomości że w środkowej Anglii mieszka dużo osób z naszego obszaru Jako że mam pracę w terenie i dużo rozmawiam z ludzmi wiem że dużo ludzi nie wie o możliwości latania do tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z nielicznych udanych inwestycji firmowanych przez Żuka. Na szczęście "posunęli" czynowników, zostali fachowcy. Powodzenia w dalszej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile dokładamy z naszych kieszeni do napraw chodników? Ile wynoszą miejskie straty, spowodowane ich naprawą?
wszyscy chodzimy po miejskich chodnikach i jeździmy po miejskich drogach, a tylko stutysięczna część promila mieszkańców skorzysta z lotniska ... o kant dópy twoje porównania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy chodzimy po miejskich chodnikach i jeździmy po miejskich drogach, a tylko stutysięczna część promila mieszkańców skorzysta z lotniska ... o kant dópy twoje porównania
A kto Ci broni latać? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ósmą tylko szóstą baze redaktorku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cieszę się że mogę z Lublina dolecieć do dzieci w Doncsater. Utrzymajcie to połączenie a ja zapewniam że dwa razy w roku będziemy z żoną latać do Doncaster i 2 lub 3 razy bdą do nas przylatywac nasze dzieci. Mam wiadomości że w środkowej Anglii mieszka dużo osób z naszego obszaru Jako że mam pracę w terenie i dużo rozmawiam z ludzmi wiem że dużo ludzi nie wie o możliwości latania do tego miasta.
Ja obiecuj e ze bede 20 razy latac do Gdanska niech tylko przywrócą to połączenie. Latałam 2 x w miesiacu. Więc niech coś zlikwidują a przywrocą Gdańsl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Będzie pracował ten cwaniak w okularach :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Będzie pracował ten cwaniak w okularach :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile dokładamy z naszych kieszeni do napraw chodników? Ile wynoszą miejskie straty, spowodowane ich naprawą?
kiepskie porównanie ! z lotniska korzysta wąskie grono osób. większość  lata 2-3  razy w roku, niektórzy nawet więcej. czyli w sumie jakieś 60-70 tysięcy klientów . jaki to potencjał , nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do islandi plis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Islande z Lublina już robiłem, bezposrednie loty z Polski są tylko Wawy i Gdańśka, więc nie ma co narzekać, a od nas żeby było taniutko to poleciałem Wizzairem do Luton, a stamtąd Easyjetem do Reykiaviku! da się! wystarczy chcieć a nie koncert życzeń na forach...patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam a co z lotami do Rzymu ,kiedy beda.?Jestesmy zainteresowani,dlaczego zostawiono nas do odstawki ,prosze pomyslec o nas dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To port lotniczy dla emigrantów zarobkowych.Latam kilka razy w roku i tylko z Okęcia.Proponuję nazwać port "Odlot na zmywak" bo jego jedyna niestety rola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy istnieje na swiecie cos czego nie skrytykujecie??? Ludzie opamietajcie sie w koncu. Do czego ta nienawisc prowadzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o 3 lata za dużo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To port lotniczy dla emigrantów zarobkowych.Latam kilka razy w roku i tylko z Okęcia.Proponuję nazwać port "Odlot na zmywak" bo jego jedyna niestety rola.
Nie jedyna, przez Frankfurt lata biznes, poza tym ludzie latają nawet za ocean czy gdziekolwiekj w świat, w sezonie letnim mozna polecieć na wakacje, przylatuje sporo Norwegów, Szewdów, Anglików, Żydów w celach turystyczntych, masz trochę ogranczone horyzonty kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...