Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Portugalska Madera to najlepszy kierunek na wakacje. Mamy na to dowody!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2019 r. o 11:05 Powrót do artykułu
1. polecam dragotreetravel - biuro podróży po Maderze prowadzone przez tam mieszkającego Polaka z Wrocławia. organizuje wycieczki po wyspie swoimi dżipami. 2. polecam wycieczke pieszą z Canical po przylądku Św. Laurencio, czy jakoś tak, widoki NIEZAPOMNIANE 3. zalecam kupić przewodnik Trekking po Madrerze, ( czy jakoś tak), w j. ang, za ok 10-12 Euro, był dla nas nieocenioną pomocą 4. do picia, nie wino Madera, tylko poncha, w równych częściach bimber z trzciny cukrowej, miód, sok z owoców cytrusowych - super 5. samochód ?. obylismy się bez niego. autobusy też tam jeżdżą, a drogi są straszliwie pokrętne, no i ktos musi z ponchy zrezygnować :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madera tania?? "Tydzień wakacji z biurem podróży wraz z przelotem dla jednej osoby wynosi około 2161 złotych, podczas gdy na przykład urlop w Grecji może kosztować nawet 8000 złotych (Mykonos). Za takie wierszówki powiny być kary !! Akurat jest odwrotnie, hotele na maderze są dosyć drogie i w zasadziew tej cenie są to opcje tylko ze sniadaniem , a urlop w Grecji za 8000zł / tydzień ??? Co za szambo dziennikarskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madera wcale taka tanie nie jest to jednak faktu nie zmienia że warto tam jechać. Ja ponad 2 koła płaciłam za wycieczkę na tą portugalską wyspę. Wszytko miałam zorganizowane tam rzadko hotele all inclusive proponują z tego co się orientowałam ja w hotelu miałam dwa posiłki dziennie jak głodni byliśmy to wychodziliśmy na miasto coś zjeść. Pogoda ładna.. Lot mieliśmy enter airem nie powiem wygodnie było i w miarę szybko cała podróż zleciała i cały tygodniowy pobyt tam taka samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była pierwszy raz na Maderze jako nastolatka. Niedawno odwiedziłam wyspę po raz kolejny tylko już nie na taki typowy wypoczynek pojechałam tam na trekkingi z biurem sportevents, które specjalizuje się w wycieczkach tego typu. Poznałam wyspę zupełnie z innej strony. Chyba z tej ładniejszej.. Widoki zapierają dech w piersiach.. A roślinność wyspy  jest bardzo bogata. Mnie to zachwyciło.. Kolejnym punktem mojej wyprawy będzie Teneryfa.. Wulkan El Teide i Góry Anaga chciałabym bardzo zobaczyć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Maderze to sporo chyba może powiedzieć Rychu P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, teraz masa osób tam jeździ, w tamtym roku była siostra z rodziną a w tym roku brat, który wrócił zachwycony. Był na wyjeździe z Itaki, miał piękny hotel, jak marzeń a do tego pyszne portugalskie marzenie, bajka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...