Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłowie jednogłośnie za wywieszaniem flagi w święta i rocznice państwowe

Utworzony przez Gość, 20 listopada 2009 r. o 09:24
olewam to jednogłośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie wywieszenie flagi będzie oznaczać: Nie akceptowanie panującego reżimu i deb***nych rządów. Jeżeli tak to popieram .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leję na to ciepłym moczem. Nikt mnie nie będzie zmuszał do niczego. Patriotyzm? A czy idioci uchwalając kolejne durne ustawy myślą o w ogóle swoim kraju, o jego obywatelach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załosne komentarze. Wywieszam zawsze flagę i nei dla polityków tylko dla siebie i mojego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam to gdzieś i żadnej flagi wywieszać nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wraca powoli totalitaryzm. Precz z tym , bo to niegodne demokracji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch w interesie musi być ZAWIESZAĆ FLAGI,ZDEJMOWAĆ KRZYŻE .....a może te sprawy zostawić ludzkim sumieniom a urzędnicy swój cenny czas niech POświęcą bardziej przyziemnym sprawom ,np.aby chorzy w szpitalach nie musieli liczyć jedynie na Umęczonego na Krzyżu,ale i na lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam to gdzieś i żadnej flagi wywieszać nie będę.
CHYBA ŻE Z GWIAZDĄ KRÓLA ?(oj zapomniałem jego "name"-pomnik mu wystawili w Zamościu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kicio napisał:
CHYBA ŻE Z GWIAZDĄ KRÓLA ?(oj zapomniałem jego "name"-pomnik mu wystawili w Zamościu).
Nie rozumiesz? Jak żadnej to żadnej. Bez wyjątków. Nie kazdy musi w ten sposób manifestować swoją "polskość".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosny to ty jesteś każdy może komentować chorejgiewki nie wywieszam bo koham czesia a nie polske
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V napisał:
Załosne komentarze. Wywieszam zawsze flagę i nei dla polityków tylko dla siebie i mojego kraju.
Jak lubisz tak flagi to zawieś ją sobie nad łóżkiem, a swoją drogą to już niedługo będziesz się cieszył "swoim" krajem. Bruksela będzie a w zasadzie już decyduje czy flagę masz powiesić na balkonie czy w łazience.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak lubisz tak flagi to zawieś ją sobie nad łóżkiem, a swoją drogą to już niedługo będziesz się cieszył "swoim" krajem. Bruksela będzie a w zasadzie już decyduje czy flagę masz powiesić na balkonie czy w łazience.
Tobie chyba to nie przeszkadza ta Bruksela. Flaga wisi nie tylko nad mym łóżkiem. Wstyd za takich "Polaków" co własne gniazdo kalają. Ciekawe czy na meczach reprezentacji też się barw wstydzicie. Ciekawe czy to Wy wykrzykujecie "Polska! Biało-czerwoni"? Po komentarzach widać jak mieszkańcy tego kraju nie potrafią się cieszyć z tego, że nimi są. Emigrujcie zatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V napisał:
Flaga wisi nie tylko nad mym łóżkiem. Wstyd za takich "Polaków" co własne gniazdo kalają. Ciekawe czy na meczach reprezentacji też się barw wstydzicie. Ciekawe czy to Wy wykrzykujecie "Polska! Biało-czerwoni"? Po komentarzach widać jak mieszkańcy tego kraju nie potrafią się cieszyć z tego, że nimi są. Emigrujcie zatem.
To Twoim zdaniem bycie Polakiem polega na machaniu flagą, śpiewaniu "Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi..." i pluciu na "obcych"? To przykre, bo mnie zawsze uczono, że patriotyzm to o wiele więcej, niż flaga. To życie dla kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już biegnę po flagę mało się nie zabiję !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłowie powinni uchwalić ustawę nakazującą znajomość hymnu narodowego przez prezydenta i premiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L napisał:
To Twoim zdaniem bycie Polakiem polega na machaniu flagą, śpiewaniu "Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi..." i pluciu na "obcych"? To przykre, bo mnie zawsze uczono, że patriotyzm to o wiele więcej, niż flaga. To życie dla kraju.
A w którym miejscu to powiedziałem? Niestety u nas jak ktoś powie, że jest patriotą nazywany jest często faszystą. Manifestowanie Polskości poprzez wywieszenie flagi kojarzy się z szowinizmem. Tymczasem jeśli jestem patriotą to żyję dla kraju i nie wstydzę się go. Jestem przywiązany do barw, herbu, hymnu i innych symboli narodowych, bo przez wieki te właśnie były cenione przez Polaków i tę kulturę. U nas barw się nie ceni. Może to wynik komunizmu i skojarzeń z pochodami pierwszomajowymi? Może ich dewaluacji bo byle strajk zaraz się robiło nie pod sztandarem związku ale polską flagą? Nie wiem, przykre tylko to jest bardzo. Żal tylko tych ludzi co nie potrafią poczuć przynależności do wspólnoty. Co niewielkie mają pojęcie o kulturze tego kawałka świata, że o patriotyzmie, odpowiedzialności za kraj i ludzi i innych takich "dyrdymałach" szkoda gadać. Na przykładzie komentarzy widać jak bardzo to społeczeństwo jest chore - skoro banalna sprawa, zwykłe zalecenie - żaden nakaz, wywołuje tyle nienawiści, agresji. Tak jakby komuś szkodziło wywieszenie flagi. Może trzeba by część przesiedlić do GG w roku powiedzmy 1942. Może by coś docenili, zrozumieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty jesteś chory bo oceniasz innych i co ci z tej przynależności do "wspólnoty" jeden drugiego by utopił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...