Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

e-Wydanie - promocja 1zł za miesiąc!
Użytkownik

Potrzebujesz pieniędzy? Możesz pożyczyć je za granicą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2018 r. o 15:30 Powrót do artykułu
Witam wszystkich, którzy to czytają, to nie jest reklama, ale dobra ocena tej firmy pożyczkowej, która udzieliła mi pożyczki na pokrycie moich długów i umożliwiła świętowanie Bożego Narodzenia w 2019 r. (Nelson Wealth Loan Company) to firma, której możesz w każdej chwili zaufać, jeśli chodzi o bezpieczną pożyczkę o oprocentowaniu 3%. Skontaktuj się z firmą już dziś, aby uzyskać jakikolwiek kredyt bez stresu lub opóźnienia. Zrobili to dla mnie, więc jeśli masz problemy finansowe lub masz problemy finansowe, skontaktuj się z nimi przez e-mail: nelsonwealthfinacialloanservic@gmail.com
0
Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim na tej stronie Nazywam się Leon Tomasz Oliwier Jestem z Polski i wyjeżdżam do Łodzi, chcę skorzystać z okazji, aby napisać w Internecie o pani Patricii Kingsman kilka tygodni temu potrzebowałem pożyczki i zostałem oszukany przez fałszywych pożyczkodawców około 22 000,00 zł więc pewnego dnia postanowiłem ponownie poszukać pożyczki, ponieważ pożyczka była bardzo ważna dla mojej firmy, a potem znalazłem panią Patricię Kingsman i zobaczyłem tylu ludzi zeznających o jej firmie i nie byłem pewien, czy jej pożyczka jest legalna, ale postanowiłem udzielić próbowałem i złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości 750 000,00 zł. Powiedziała mi wszystko, co muszę zrobić, w tym opłatę, którą musiałem wpłacić na początku. Myślałem, że to oszustwo, ale spróbowałem, bo widziałem, jak ludzie również o niej świadczyli. dobre uczynki, że jest bardzo miła i pomocna, więc kiedy zdeponowałem pieniądze potrzebne na moją pożyczkę, zapewniła mnie, że otrzymam moją pożyczkę w czasie krótszym niż 8 godzin lub ostatnie 8 godzin na moim koncie bankowym, powiedziałem, że dobrze i czekałem wczoraj otrzymałem wiadomość z mojego banku, że ih otrzymałem na konto bankowe kwotę 750 000,00 zł, więc skontaktowałem się z nią i powiedziałem jej o tym, a ona była szczęśliwa, że otrzymałem pożyczkę. I obiecuję sobie, że każdy, kto mi pomógł, podzieli się jej nazwiskiem w Internecie z jej wielką pomocą. Tak więc każdy w Polsce lub na całym świecie, jeśli potrzebujesz legalnej pożyczki, skontaktuj się z panią Patricią Kingsman, ponieważ jest ona legalna, a teraz wiem, nawet jeśli są fałszywi ludzie, którzy domagają się pożyczkodawcy, pani Patricia Kingsman jest wysłana przez Boga. Każdy, kto potrzebuje szybkiej pożyczki, powinien skontaktować się z nią za pośrednictwem Whatsapp lub pocztą, ale skontaktowałem się z nią za pośrednictwem Whatsapp, ponieważ jest szybszy. Numer Whatsapp to +1 (575) -655-0066, a firmowy adres e-mail to patriciakesman.loans2016@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam każdego, kto czyta moją wiadomość.
0
Odpowiedz
Witam wszystkich Od kilku miesięcy szukam pożyczki, ponieważ mam długi i rachunki do spłaty. Myślałem, że to dla mnie koniec. Nie miałem już sensu życia. Ale na szczęście widziałem zeznania wielu osób na temat pana PLANCQ MICHEL, w ten sposób skontaktowałem się z nim, aby uzyskać pożyczkę, uregulować długi i zrealizować mój projekt. Życie z Panem PLANCQ MICHEL znów się do mnie uśmiecha. jest dżentelmenem o dobrym sercu, prostym i bardzo wyrozumiałym. Uważaj na pożyczkodawców z Afryki, ponieważ w Europie rzeczywiście są indywidualni pożyczkodawcy. Jeśli potrzebujesz finansowania; pożyczka pieniędzy lub jakikolwiek projekt mający na celu osiągnięcie tego dżentelmena pomoże ci to osiągnąć i wesprze cię finansowo. Kontakt: plancqamichel@gmail.com lub WhatsApp: ''+33754192743''
0
Odpowiedz
Witam, nazywam się Amber Shaw i jestem tutaj, aby polecić państwu legalnepożyczkodawcy, który dał mi pożyczkę w wysokości 15.000 euro, jego nazwisko jest pan Otto z Mobil Funds Inc , uprzejmie skontaktować się z nim dzisiaj o wniosek o pożyczkę za pośrednictwem poczty elektronicznej: mobilfunding1999@gmail.com skontaktować się z nim dzisiaj i dziękuję później, ponieważ jest naprawdę wiarygodne i godne zaufania osoby.
0
Odpowiedz
Złóż wniosek teraz, ponieważ oferujemy pożyczkę prywatną i biznesową Uzyskiwanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczeń jest czymś, o co klienci zawsze się martwią, szukając pożyczki od legalnego pożyczkodawcy. Ale .. zrobiliśmy różnicę w branży kredytowej. Możemy zorganizować pożyczkę w wysokości od 2500 USD. do 500 000 000 $ według stawki 2% odsetek Nasze usługi obejmują: Konsolidacja zadłużenia Drugi kredyt hipoteczny Pożyczki biznesowe Pożyczki osobiste Pożyczki międzynarodowe Pożyczka na dowolny rodzaj Pożyczka rodzinna ITP Financialgroupinc1958@outlook.com Bez zabezpieczenia społecznego i bez kontroli kredytowej, 100% gwarancji. Wystarczy, że powiesz nam dokładnie, czego chcesz, a na pewno spełnimy Twoje marzenie. (Globalni partnerzy finansujący). mówi TAK, kiedy twoje banki mówią NIE. Wreszcie, finansujemy małą firmę pożyczkową, pośredników, małe instytucje finansowe, ponieważ mamy nieograniczony kapitał. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji na temat ubiegania się o pożyczkę, prosimy o natychmiastową odpowiedź na ten e-mail: financialgroupinc1958@outlook.com Dzięki
0
Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim, Jesteś mężczyzną czy kobietą w interesach? Masz problemy finansowe lub potrzebujesz funduszy na rozpoczęcie własnej działalności? Czy potrzebujesz pożyczki, aby założyć fajną małą i średnią firmę? Czy masz niską zdolność kredytową i trudno ci uzyskać pożyczkę kapitału od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania pilnej pożyczki przy oprocentowaniu 2%. Kontaktowy adres e-mail: (info@onemainfinancialcompany.com) Numer Whatsapp: +19178098628
0
Odpowiedz
Cześć wszystkim LIGHTSTREAM najlepsza internetowa pożyczka jest tutaj, aby udzielić ci pożyczki, której szukałeś bez stresu i dużej ilości papierkowej roboty. Czy niepokoiło Cię, gdzie uzyskać pożyczkę? odrzucony przez banki z powodu niskiej oceny zdolności kredytowej? lub martwisz się o pożyczanie online. Nie martw się, ponieważ LIGHTSTREAM KREDYTY zapewni ci pożyczkę na oprocentowanie tak niskie, jak 3%. Skontaktuj się z nami (lightstreamloansinc@gmail.com). Nasze usługi obejmują. Kredyty biznesowe, kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty studenckie, finansowanie realne, inwestor nieruchomości, kredyty budowlane, kredyty mieszkaniowe. Pożyczki konsumpcyjne, pożyczki FHA, pożyczki osobiste, pożyczki samochodowe itp. LIGHTSTREAM offers loans without hidden payments from 1,000 to 20,000,000 EUR / USD / POUNDS for a period of 1 to 20 years. We are available around the clock. Our methods are simple and short, which means you can apply and get a loan within 24 hours. Don't hesitate, don't let this financial burden drown you. Don't let finance stop this business, deprive you of a machine, a new car or a new home. Contact us today (lightstreamloansinc@gmail.com)
0
Odpowiedz
Witam Panie i Panowie. Witamy w NoviCap Financial Service Provider. Czy pilnie potrzebujesz przełomu finansowego? Potrzebujesz pożyczki z różnych powodów? NoviCap oferuje elastyczne opcje pożyczek dostosowane do twoich potrzeb. NoviCap oferuje różnorodne opcje pożyczek wszystkim potrzebującym pomocy finansowej o niskich stopach procentowych 3%, niezależnie od tego, czy jest to pożyczka biznesowa, pożyczka osobista czy pożyczka na rachunki medyczne, zaliczka na wypłatę, finansowanie sprzętu, pożyczka hipoteczna itp. Usługa jest szybka, bezpieczna, niezawodna. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki NoviCap, wyślij e-mail za pośrednictwem || novicapserviceprovider@gmail.com || lub Napisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819 O NOVICAP NoviCap, założona w 2015 roku, jest jednym z największych rynków pożyczek na świecie. Wiele osób, zwłaszcza właścicieli firm, korzysta z bezpłatnej usługi online NoviCap w celu znalezienia finansowania, przeglądając wiele produktów pożyczkowych z naszej szerokiej sieci programów pożyczkowych. NoviCap zapewnia finansowanie w szybki, elastyczny i przejrzysty sposób, oferując jednocześnie profesjonalnym inwestorom możliwość inwestowania w aktywa krótkoterminowe przynoszące ponadprzeciętne zwroty. Jesteśmy bardzo szybcy, godni zaufania i godni zaufania. Możesz pożyczyć od 1000 do 50 milionów euro. NoviCap jest właściwą firmą do skontaktowania się, gdy potrzebujesz pilnej pożyczki. Nigdy więcej marnowania czasu na próby uzyskania pożyczki od innych instytucji finansowych lub stresujące wizyty w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail na adres || novicapserviceprovider@gmail.com || Napisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819
0
Odpowiedz
Cześć, nazywam się Charlotte Müller, jestem prywatnym pożyczkodawcą. Czy potrzebujesz szybkiej, długoterminowej lub krótkoterminowej pożyczki o stosunkowo niskiej stopie procentowej wynoszącej zaledwie 3%? Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku? lub czy odmówiono Ci pożyczki przez bank lub inną instytucję finansową? Oferujemy bezpieczne pożyczki, a jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki, napisz do mnie na adres (moonlightloanfirm@gmail.com) * Czy poszukujesz środków na spłatę długów? * Czy szukasz środków na założenie własnej firmy? * Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów? * Czy potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny? * Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki na różne cele? Jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, mogę ci pomóc. * Mogę zaoferować pożyczkę w wysokości do 5 milionów euro lub (20 000 000 złotych polskich). * Możesz spłacić od 1 do 30 lat. * Możesz wybrać pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat. * Elastyczne warunki pożyczki. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem tego adresu e-mail: | moonlightloanfirm@gmail.com | Masz 100% gwarancji, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki. Z pasją sprawiamy, że włączenie finansowe się liczy. Nasze pożyczki i produkty inwestycyjne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę i wartość. Dzięki firmie pożyczkowej Moonlight możesz pożegnać się z kryzysem finansowym i trudnościami, ponieważ jesteśmy certyfikowani, godni zaufania, rzetelni, wydajni, szybcy i dynamiczni Gorące pozdrowienia Pani Charlotte Müller
0
Odpowiedz
Jesteś mężczyzną czy kobietą w interesach? Potrzebujesz funduszy na rozpoczęcie własnej działalności? Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić dług, spłacić rachunki lub założyć dobry biznes? Potrzebujesz funduszy na sfinansowanie swojego projektu? Oferujemy gwarantowane usługi pożyczkowe w dowolnej wysokości i dla dowolnej części świata dla (osób fizycznych, spółek, pośredników w obrocie nieruchomościami i osób prawnych) według naszej super stopy procentowej wynoszącej 3%. Aby złożyć wniosek i uzyskać więcej informacji, wyślij odpowiedzi na następujący adres e-mail: jeannietuckerfinancialservice@gmail.com
0
Odpowiedz
Pożyczka Sky Wealth Firma udzielamy pożyczek o oprocentowaniu 0f 3%. Dzień dobry panu / mamie. Jesteśmy firmą prywatną i oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu w celu ustalenia kwoty pożyczki wynoszącej od 100 milionów rezerw na pożyczki w wysokości 1000 euro na rozwój biznesu: przewaga konkurencyjna / ekspansja biznesowa. (Numer Whatsapp: +79652625435) Oferujemy różne pożyczki * Pożyczki osobiste (zabezpieczone i niezabezpieczone) * Pożyczki biznesowe (zabezpieczone i niezabezpieczone) * Pożyczka konsolidacyjna Brak opłat z góry Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej reklamy. Aby uzyskać więcej informacji i zapytań, wyślij do nas e-mail już dziś skywealthloanfirm@gmail.com skywealthloanfirm@gmail.com skywealthloanfirm@gmail.com Pani Mary Mason.
0
Odpowiedz
To otwarte zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą zostać częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt swojej kariery. Gdy rozpoczynamy tegoroczny program rekrutacyjny, a nasze coroczne święto zbiorów jest już blisko. Wielki mistrz dał nam mandat, by zawsze docierać do ludzi takich jak wy wszyscy, więc skorzystaj z tej okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jedności. Przynosząc biednych, potrzebujących i utalentowanych   światło sławy i bogactwa. Zdobądź 500 000 PLN miesięcznie Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź   uznany w swojej firmie, rasie politycznej, awansuj na szczyt, niezależnie od tego, co robisz   chronione duchowo i fizycznie! Wszystkie te osiągniesz w   mgnienie oka. Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?   Call & WhatsApp +19735567426  
0
Odpowiedz
Dzień dobry panie i panowie publiczni, ma to na celu zwrócić uwagę, że renomowana firma pożyczkowa jest na wyciągnięcie ręki i jest gotowa zaoferować wszelkiego rodzaju pożyczki (kredyty osobiste, kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty studenckie, konsolidacja długów) itp.). Pożyczki będą udzielane z oprocentowaniem 2% miesięcznie, więc wypełnij je bezpłatnie i skontaktuj się z nimi natychmiast przez e-mail jako CERTIFIEDLOANLENDERS@GMAIL.COM lub odwiedź ich stronę internetową ***s://certifiedloanlende.wixsite.com/mysite, aby uzyskać więcej informacji.
0
Odpowiedz
Aby poinformować opinię publiczną, że pożyczka została udzielona przy stopie procentowej wynoszącej 2%, do zarejestrowania się potrzebne są teraz tylko poważne osoby z danymi kontaktowymi poniżej. Whats'App Number: +12247574068 E-mail: skyfinance88@gmail.com
0
Odpowiedz
Strona 22 z 22

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.