Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potworny wypadek na torze gokartowym. "Wyglądała, jak na szubienicy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 marca 2018 r. o 21:53 Powrót do artykułu
Tak to bywa. Jak to się mówi można utonąć w łyżeczce wody. Dawna sprawa i dalej dziewczyna walczy o powrót do zdrowia. W życiu bym nie pomyślał o takim wypadku. Ja jeździłem w lecie. Ostatnio głośno było o,gokarcie, ktory przebił murek i spadł z paru metrów. Ciekawe, czy w Niemczech też dochodzi do takich wypadków?
Odpowiedz
Kto normalny wsiada na gokart z 2 metrowym szalikiem
Odpowiedz
Trzymam kciuki!!! Nigdy się nie poddawaj, Wałcz każdego dnia , a będzie pięknie
Odpowiedz
Bezsensowna rozrywka. Bezmyślne spalanie paliwa, robienie zanieczyszczeń i hałasu. Ludzie dziś głupi są, zamiast siąść patrzeć na drzewa, pójść na spacer do lasu to musza jeździć czymś co smrodzi. A to gokartem, a to quadem, terenowka itp
Odpowiedz
Ola,trzymaj się !Walcz,wrócisz do zdrowia i wszystko będzie dobrze !
Odpowiedz
Niech wielmożny właściciel toru się zaangażuje finansowo, skoro nie był ubezpieczony! Dlaczego rodzice i znajomi mają kasę wykładać? przecież to nie oni jej to zafundowali !
Odpowiedz
W czym zawiniła firma???? Oprocz oczywistej polskiej chęci szybkiej kasy z odszkodowania to ja tam widze debilizm Pani Oli i jej znajomych.... takimi niemądrymi ludźmi byli bez wyobraźni ??? To godne malutkich dzieci lub naprawde kretynów....
Odpowiedz
Przykre ale prawdziwe. Glupota czasem kończy się tragicznie. Mi ostatnio na myjni automatycznej złapał szlaufa i obok wirujacych szczotek płukał sobie samochód. Gdyby go owineło o szczotkę skonczyłby podobnie. Głupich nie szkoda. Szkoda tych co za czyjąś bezmyślność zapłacą. Była na tyle dorosła że powinna elementarne prawa fizyki w swoim głupim życiu poznać.
Odpowiedz
Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się te porady :) Dzięki wielkie :)
Odpowiedz
Przeciez majac dlugie wlosy. szalik nalezy zachowac szczegolna ostroznosc w poblizu ruchomych/obrotowych mechanizmow. Nie wiem co tam sie wydarzylo, wiec nie chce oceniac, ale jesli nikt nie poinstruowal uzytkownikow to raczej wina pracownikow.
Odpowiedz
Bezsensowny komentarz, dla młodych ludzi patrzenie w drzewa jest nudne. Jedni wolą to drudzy tamto i przez takich ... jak ty zamykają tory bo podobno hałas za duzy. Bawią mnie takie komentarze jak i głupota autora..
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.