Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat opolski > Wzrosną dodatki dla nauczycieli

Utworzony przez nauczyciel, 1 kwietnia 2008 r. o 09:29
Wskażcie chociażby jedną decyzję z udziałem starosty, która byłaby podejmowana bez jego manipulacji i braku szacunku do kogokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady z tym starostą. nie jest aż tak bezkompromisowy. ale jak sie nie chce z nim rozmawiac tylko widzi się złe, to trudno. Gdyby nie ten starosta już dawno nie byłoby opola. to tylko kilka kurników. A nienawidzą tylko dobrych. nie dał nakrasc coniektórym, to go tępią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lu napisał:
bez przesady z tym starostą. nie jest aż tak bezkompromisowy. ale jak sie nie chce z nim rozmawiac tylko widzi się złe, to trudno. Gdyby nie ten starosta już dawno nie byłoby opola. to tylko kilka kurników. A nienawidzą tylko dobrych. nie dał nakrasc coniektórym, to go tępią.
"Wskażcie chociażby jedną decyzję z udziałem starosty, która byłaby podejmowana bez jego manipulacji i braku szacunku do kogokolwiek" Gdzie w tych słowach mowa o nienawiści? Po prostu tak ten człowiek postępuje na każdym swoim polu działania. To jego przywara za którą, i to prawda, jest nielubiany, a możliwe przez niektórych nienawidzony. Teoria "nie dał nakrasc coniektórym" czyżby sugerowała kradnących dyrektorów szkół? I oni "go tępią"? No, no? Tego jeszcze nie było. Może więcej szczegółów. "Gdyby nie ten starosta już dawno nie byłoby opola. to tylko kilka kurników" Dzisiaj prima aprilis. Można pisać każdą głupotę. Ale że Opole, "to kilka kurników"? Co na to Burmistrz Opola? Co na to reszta mieszkańców Opola? Ja czuję się dotknięty pomimo 1 kwietnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...