Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiedz, ile naprawdę zarabiasz

Utworzony przez przytomny, 24 września 2011 r. o 16:14
ale to w 80 proc nasza wina, niech ten pracownik np producenta przyczep z kolegami zwolnią się jednego dnia i niech właściciel sam je robi. Zakład ze za 5 min da podwyżki ? a jak się daje robić w konia przez 20 lat to co moja wina /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te marne place to wina min.szemranych lubelskich byznesmenow prywaciarzy ktorzy celowo placa glodowe stawki, wykorzystujac to ze duzo ludzi nie ma pracy i wezma cokolwiek za marne grosze. druga sprawa to mentalnosc ludzi ktorzy sami godza sie na smieszne stawki i pracuja za grosze. ja wiem ze lepsza jakakolwiek praca niz zadna i czesto zeby wyzywic rodzine, bierze sie cokolwiek, ale ludzie ! pomyslcie, sami napedzacie to zamkniete przeklete kolo. bogatki beda coraz bogatsi, a biedni nadal biedni, bo juz biedniejsi niz na lubelszczyznie chyba byc nie moga. ida wybory, ale czy po nich cos sie zmieni ? czy da sie TO zmienic ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przytomny Ty oprzytomniej. Jak się Ci ludzie zwolnią z pracy, to właściciel w mig znajdzie kolejnych, którzy zgodzą się na 800 złotych netto, aby tylko mieć pracę. I nie wmawiaj mi, że tak nie będzie bo przy obecnej dziurze w zatrudnieniu każdy bezrobotny jest gotowy zrobić wszystko, żeby dostać pracę. Jakąkolwiek. I nie zrozumie tego tylko ten, kto nigdy nie zasmakował bezskutecznego poszukiwania pracy. Zarobki w biurze poselskim... 800 złotych. Tak, nie zabrakło mi żadnej cyferki. 800 złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy warto w Lublinie głosować na PO? Skoro Tusk nas olał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZZ napisał:
Czy warto w Lublinie głosować na PO? Skoro Tusk nas olał.
Nie warto w ogóle głosować(zwłaszcza na PiS, PO, PSL,SLD, PJN,RP i inne badziewia), ponieważ żadna partia nie prezentuje interesującej oferty politycznej. Tylko fatamorgana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wygra wybory? zapraszamy do dyskusji na: http://dbiznes.pl/index.php?/topic/12-wybory-2011/page__pid__18#entry18 Wolna dyskusja! Bez rejestracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...