Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożyczka pod zastaw przez internet!

Utworzony przez Artur, 28 sierpnia 2013 r. o 14:20
Polecam www.MoneyGo.pl - bezpieczne pożyczki pod zastaw bez wychodzenia z domu.    Oprocentowanie w porównaniu z chwilówkami czy lombardami jest naprawdę korzystne - wszystko można sprawdzić za pomocą kalkulatora zamieszczonego na stronie www.moneygo.pl/kalkulator-pozyczek   W dodatku nie trzeba wysyłać przedmiotu zastawu do wyceny - wszystko odbywa się na podstawie opisu przedmiotu przesłanego przez formularz na stronie internetowej MoneyGo.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Polecam www.MoneyGo.pl - bezpieczne pożyczki pod zastaw bez wychodzenia z domu.    Oprocentowanie w porównaniu z chwilówkami czy lombardami jest naprawdę korzystne - wszystko można sprawdzić za pomocą kalkulatora zamieszczonego na stronie www.moneygo.pl/kalkulator-pozyczek   W dodatku nie trzeba wysyłać przedmiotu zastawu do wyceny - wszystko odbywa się na podstawie opisu przedmiotu przesłanego przez formularz na stronie internetowej MoneyGo.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to i dobre rozwiązanie , ale ciekawe jek są wyceniane przedmioty. Właściciel może przesadzic ze stanem danej rzeczy i co wtakiej sytuacji. A ostatnio przeglądajac jakąś stronę natknołem się na ciekawe pożyczki na dowód , pożyczali tylko 400 zł ale odsetek było 40 zł na 30 dni tylko nie pamietam nazwy firmy, pewnie zaraz bedą jakieś rekalmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka mała kwota czasem jest fajna, jeśli w danym miejscu potrzebny jest zastrzyk gotówki na bieżące wydatki. Ale nawet jeśli i większa jest potrzebna, nie trzeba się od razu załamywać. Ważne, żeby dobrze kredyt wybrać, obliczyć, jeśli się na tym nie zna - poradzić kogoś, na przykład tutaj http://www.pozyczki-ok.pl/ mają spory wybór pożyczek, można wyszukać najodpowiedniejszej, w razie czego doradzą. Ja też nie znam się zupełnie na finansach, dzięki nim rata kredytu mnie nie rujnuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja razdę uważać na wszelkie pożyczki chwilówki jak pisza na www.monetto.pl oprocentowanie takich pożyczek jest ogromne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, ciekawe jak wygląda wycena takiej rzeczy przy pożyczce pod zastaw? Ja dotychczas korzystałem tylko z szybkiej kasy, czyli z pożyczki krótkoterminowej bez wychodzenia z domu - morgis.pl. Polecam, bo nie ma praktycznie żadnych formalności i zasady są jasne i przejrzyste, w dodatku to gotówka dla każdego bo nie trzeba mieć zaświadczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytaj sobie o zastawie rejestrowym - jest to dobra alternatywa dla tych którzy chcieliby pożyczyć pieniądze ale nie mogą znaleźć poręczycieli. Można w ten sposób zastawić samochód czy inny sprzęt. Zajrzyj sobie na tą witrynę - znajdziesz tam komentarz do tego co teraz napisałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam polecam szybki kredyt przez internet jeśli ktoś szuka jeśli potrzebujemy pieniędzy na coś ważnego to jest to dobra opcja. Jesli chcemy spłacać pożyczkę pożyczką zapomnijcie. Mamy łądnie rozłożone raty i w miare kulturalne oprocentowanie jak na chwilówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy eksperci twierdzą, pożyczki pozabankowe przez internet jest dobre dla małych firm, ponieważ daje swobodę szybkiego reagowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie polecam. Bo najlepiej się nie zadłużać. Potem procenty trzeba spłacać. Tylko jeśli ktoś jest w podbramkowej sytuacji albo ma 100% pewność na rozkręcenie jakiegoś dobrego interesu inaczej nie warto brać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście odradzam wszelkiego rodzaju pożyczki. To błędne koło z którego ciężko wyjść.
Ostatnio edytowany 17 kwietnia 2014 r. o 13:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już to tylko ze sprawdzonych źródeł i rekomendowanych przez czołowe portale finansowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzę uważać z zastawianiem mieszkania pod pożyczkę. Jak słychać wielu potraciło swoje mieszkania za grosze w stosunku do ich wartości. Różnie są skonstruowane umowy, a i drobne opóźnienie wystarczyło. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...