Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca biurowa, a odpowiednie odżywianie

Utworzony przez ArturoNowy, 11 lipca 2014 r. o 20:20
Witajcie :)   Chciałem poruszyć z Wami pewien temat, a mianowicie mowa o zdrowym jedzeniu. Wszyscy dobrze wiemy, że osoby pracujące w biurze nie mają zbytnio czasu na przygotowywanie sobie odpowiednich posiłków takich jakie możemy zrobić w domu. Przygotowujecie sobie jakieś zdrowe jedzenie i zabieracie je z sobą do pracy czy jest wieczna moda na kanapki z serem i szynką? :)    Również chciałbym się dowiedzieć czy jecie wszelkiego rodzaju produkty tzn. mięso, ryby, warzywa oraz owoce? Sporo czytam na ten temat i warto zwracać uwagę na to co jemy, co kupujemy oraz jakiego jest to pochodzenia. Nie wiem czy to nie jest lekka przesada ale wydaje mi się, że warto dbać o swoje nawyki żywieniowe już za młodu...   Dietetycy zalecają różnicować swoje posiłki, a na obiad jeść wszelkiego rodzaju mięsa oraz świeże ryby, tylko jest pewien problem, że osoby nie mieszkające nad morzem nie mają do nich dostępu i wówczas jak można tego przestrzegać aby różnicować swoje odżywianie?   Zapraszam do dyskusji i wymiany poglądów żywieniowych :)   ​Pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nic nie je w pracy? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...