Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca za granicą. Gdzie najczęściej wyjeżdżają Polacy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2019 r. o 10:21 Powrót do artykułu
Robota to głupota. Picie to jet życie, a jak się rozmnożycie... to i 500+ wpadnie do socjalu, mieszkania komunalnego nie trzeba opłacać. Robota jest dla frajerów !!
Odpowiedz
Robota to głupota. Picie to jet życie, a jak się rozmnożycie... to i 500+ wpadnie do socjalu, mieszkania komunalnego nie trzeba opłacać. Robota jest dla frajerów !!
 takich jak ty.
Odpowiedz
"Nasze" warszawskie żondy robią wszystko, aby podmienić naród Polski - od lat wypychają Polakow za granicę, a w to miejsce sciągają obcych - ukrów, hindusów, arabow, żydów, czeczeńców, filipinczykow, nepalczyków, afanczyków, itd. Świadomy i celowy plan judeoglobalistow korporacyjnych.
Odpowiedz
Wyjeżdżajcie stąd wszyscy I nie wracajcie nigdy.
Odpowiedz
dla mnie kraj nie miał znaczenia, bardziej chodziło mi o to, żeby faktycznie zarobić. ale też chciałam mieć pewność,że wszystko będzie ok, więc wybrałam agencję otto która wszystko załatwia. 
Odpowiedz
Lepiej nie jechać w ciemno. Ja wybrałam otto z przyjaciółmi i jestem bardzo zadowolona z warunków
Odpowiedz
Większość szuka pracy tam gdzie warunki najlepsze. Holandia dobra no i jest dostępna z otto na fajnych warunkach
Odpowiedz
Moim zdaniem, wyjechać do pracy za granicę, to dobry pomysł, bo tam można zdobyć dużo doświadczenia. Wyjeżdżałam z otto do Niemiec, i jestem zadowolona. 
Odpowiedz
Pracowałam z otto, jak dla mnie, praca jest ok. Byłam w niemczach i podobało mi się, warunki spoko.
Odpowiedz
ja byłem z otto w Holandii, całkiem spoko praca tam była, swoje zarobiłem i byłem zadowolony 
Odpowiedz
Moim zdaniem, Polacy najczęściej wyjeżdżają do Niemiec, Holandii. Sam nie raz wyjeżdżałem do Holandii z otto, i było spoko
Odpowiedz
Ja praktycznie co roku wyjeżdżam do Austrii, do Francji i Egiptu. Mam do Was pytanie, wyjeżdżając kupujecie doatkową polisę turystyczną? Jeśli tak to czy się opłąca? No i gdzie?
Odpowiedz
Z Dobra Sztela wyjezdzam juz od roku i stwierdzam ze niemcy to najlepszy kraj do wyjazdow do pracy. W moim przypadku to wyjady kilkumiesieczne ale jestem zadowolona!
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.