Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca za granicą: Można zarobić nawet 10 tys. zł.

Utworzony przez STYX, 19 maja 2010 r. o 16:19
Własnie to obiecuje kandydat na prezydenta niejaki Jarosław Kaczyński. Będziecie Polacy zarabiać za granicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Własnie to obiecuje kandydat na prezydenta niejaki Jarosław Kaczyński. Będziecie Polacy zarabiać za granicą.
A co obiecywał min. w będąc w Irlandii , Donald Tusk i co z tych obietnic zostało zrealizowane co się robi dla ludzi tych zwykłych ludzi którzy tylko chcą mieć za co zapłacić za rachunki ciągle rosnące aby móc nakarmić swoje własne dzieci by nie mdlały z głodu w szkole by mieć za co kupić leki ,ubrania nawet te tanie z Chin ale aby mogli kupić ! ale nie mogą bo Tusk oszukał i nie zrobił NIC . Ja nie piszę że Kaczyński zrobił czy zrobi więcej bo nie wiem nie dane było się wykazać PiS-owi ale jest większa nadzieja dla zwykłych ludzi , choć sam nie pałam sympatią do niego nie mając innej alternatywy wolę by wrócili Ci co próbowali coś zrobić a wtedy , jedyne co robiło PO to wszelkimi sposobami przeszkadzali ale jest jakaś szansa ukrócenia kolesiostwa całej tej spaczonej klice kolesi , PO !. A wyjazdy czy emigracja zarobkowa była jest i będzie dopóki tu nie będzie NORMALNIE a kto to zapewni na pewno nie Tusk z ekipą !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...