Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie pisze się "16-tej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pracy boją się zakażenia ? A nie boją się jeździć komunikacją miejską ? Robić zakupów w innych sklepach ? Bądźmy szczerzy zakazić się można w każdym miejscu gdzie znajduje nawet kilka osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się boi, to niech idzie na urlop bezpłatny. Gwarantuję, że dyrekcja z radością na to przystanie. Czy chce, by cały sklep zamknięto i innych też pozbawić dochodu? Łot typowo polskie podejście. Mammźle, to innym niech będzie gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale pracownicy E.Leclerc przy ul. Zana mają uzasadnione powody do obaw o swoje zdrowie. Byłam w ubiegłą sobotę na zakupach w tymże sklepie około godz. 12:10. Na halę sprzedażową wpuszczano osoby bez jakiejkolwiek kontroli tego ilu jednocześnie klientów się na niej znajduje. Stanowiska do samodzielnej obsługi (kasy samoobsługowe) niczym nie odgrodzone jedno od drugiego. Pracownicy bez jakiegokolwiek zabezpieczenia zmuszeni do podchodzenia do klientów i rozmów z nimi. Dzisiaj zmuszona byłam skorzystać z usług tegoż sklepu ponownie. Jest mała poprawa, wchodzą na teren hali sprzedażowej już pod jakąś kontrolą, ale to było w późnych godzinach popołudniowych. Niestety obsługa dalej bez przyłbic ochronnych, a jedynie w maseczkach. Pani Dyrektor ... więcej dbałości o pracownika i klienta, a nie tylko o dobry PR w prasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do PISFAN ... a skąd jesteś pewien, że jeżdżą do pracy miejską komunikacją??? I skąd jesteś pewien, że korzystają z innych sklepów. Każdy pracodawca i właściciel sklepu ma obowiązek zapewnić pracownikom i klientom bezpieczeństwo. W ubiegłą sobotę ludzie byli wpuszczani bez jakiejkolwiek kontroli, pracownicy bez zabezpieczenia twarzy byli zmuszeni do kontaktu z klientami. Czy Twoim zdaniem dyrekcja E.Leclerc dopełniła wszystkich zaleceń????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do filip75 ... gdybyśmy wszyscy postąpili zgodnie z Twoją radą, to nie miałbyś co do przysłowiowego garnka włożyć, nie miałbyś skąd wziąć pieniędzy ani gdzie kupić leków. Pracownik ma prawo upomnieć się o zapewnienie właściwych środków bezpieczeństwa i środków ochrony indywidualnej. Może gdybyś był naocznym świadkiem tego, jak wyglądała obsługa w tymże sklepie w ubiegłą sobotę, nie pisałbyś takich tekstów. Dla wyjaśnienia dodam, że sama się zastanawiałam czy nie zgłosić tego Policji albo Inspekcji Sanitarnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w leclercu na zana we wtorek o 8:30. Przed bramką brak kolejki a w sklepie pełno ludzi. Byłem w szoku. Czynnych kas bylo max 10 a klientow baaaaardzo duzo, grubo ponad 100-150. Wycofałem się z tego sklepu to bylo zbyt ryzykowne. Jestem w szoku, ze leclerc tak ryzykuje nie tylko mandat ale zdrowie klientow, ktorymi sa głownie seniorzy z lsm. Szok!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...