Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prąd, gaz, woda, śmieci w Sejmie. Czy grożą nam wyższe rachunki?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2017 r. o 14:34 Powrót do artykułu
Krajowe branże: narkotykowa i hazardowa rozważają wejście w tzw. nabiał. Wysrubowane przez mleczarnie ceny masła - skłaniają hersztów do działania - mniejsze ryzyko, wyższe zyski. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna dobra zmiana. Przy takie nadwyżce jaką chwalił się morawiecki potrzeba więcej ?? Ponoć wystarczy tylko nie kraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sejmie są wakacje redaktorku i bełtaj ludziom w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******superstacja.tv/wiadomosc/2017-07-19/uchwalono-prawo-wodne-nie-bedzie-podwyzek-cen-wody-to-zdanie-pis-opozycja-jest-innego-zdania/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS rozdaje bez opamiętania pieniądze, to musi grabić Suwerena - PiS to zbójecka partia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest ta dobra zmiana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"skok na pieniądze z ofe. rząd zabiera nam 150 miliardów złotych" ***s://***money.pl/gospodarka/raporty/artykul/skok;na;pieniadze;z;ofe;rzad;zabiera;nam;150;miliardow;zlotych,14,0,1375502.html co wtedy "suweren" myślał? któż właściwie jest "tym" suwerenem? a dzisiaj dalszy popis, partiokracji popis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPAGANDA ! DZIENNIK WSCHODNI TO SYF!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że po wakacja PIS zamknie wszystkie te gówniane propagandowe media jak dziennik wschodni, kurier, tvn , Polsat! Już po was i żadne protesty wam nie pomogą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmatławce z DW, niedługo popłyniecie jak wybiórcze gó..o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płatne pisowskie trolle jak się gotują ze złości :))))))))))))))))))))))))))) cóż, wasi mocodawcy nie są wcale lepsi od poprzednich ekip :)))))))))))))))) tacy sami złodzieje a może nawet i gorsi :)))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dziwne że podwyżka ? Co wy chcieliscie obniżke rachunków ?? Nigdy nie bedzie obniżki ZAWSZE będa podwyżki za rachunki itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech płacą ci co za darmo dostają 500+, ode mnie się odpieprzcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Mam nadzieję że po wakacja PIS zamknie wszystkie te gówniane propagandowe media jak dziennik wschodni, kurier, tvn , Polsat! Już po was i żadne protesty wam nie pomogą !"
 No tak, jak już zostaną zamknięte media, to będziemy mieli jak w roku "1984" czyli po podwyżce cen będziemy chwalili partię za to, że obniżyła rachunki za wodę. Jak chcesz wyjechać na Białoruś to droga wolna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy ci, co wspierają partię PiS to idioci... tak, jak ci, co wspierali PO, SLD i PSL, racja. Jednak w przypadku PiS debilizm mierzymy razy 500, tak jak 500 + ;) Komuna wróci i będziemy się musieli naparzać z policją. To nieuchronne. Chyba, że będą przedwczesne wybory. Pozdrawiam trzeźwo myślących :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście zameldowałem się w czechach, tam prowadzę firmę i po 18 latach działalności gospodarczej w Polsce, w końcu śpię spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy chcecie od tego PiSu ??? Nareszcie robią porządek z sądami. Sądy powinny być do dyspozycji Rządu aby Polska rosła w siłę a wszystkim żyło się lepiej. Precz z opozycją. Opozycja jest szkodliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, opozycja tylko mąci w umysłach społeczeństwa Na szczęście mamy Prezesa Jarosław Kaczyńskiego. On wie co trzeba zrobić z opozycją. Jarosław Polskę zbaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
co wy chcecie od tego pisu ??? nareszcie robią porządek z sądami. sądy powinny być do dyspozycji rządu aby polska rosła w siłę a wszystkim żyło się lepiej. precz z opozycją. opozycja jest szkodliwa
 jak wszystkikm żyło się lepiej jak ci co mają 30-45 lat oraz emeryci klepią biedę i zapieprzają na cholerne, ***e,  dawane za pieprzenie się i rozmnażanie 500+, jak nie wies to  nie pieprz, nie wypoowiadaj sie w imieniu innych,pioruński pisowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tylko kibole mogą się z policją naparzać?? ja też chcę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...