Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prąd, gaz, woda, śmieci w Sejmie. Czy grożą nam wyższe rachunki?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2017 r. o 14:34 Powrót do artykułu
olewam rachunki... TO JEST MASAKRA : Die Welt "Najlepszym rozwiązaniem dla Niemiec będzie wybór Donalda Tuska na premiera w 2019 r."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze i kible publiczne mają podrożeć,to jest dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że nawet na protestach niewiele osób i tym mówiło. W sumie słyszałam o podwyżkach rachunków i eksmisjach tylko od RAZEM, ale za to oni nie są pokazywani w TV, bo nie... Dobrze, że przynajmniej w internecie o nich piszą, a nie tylko PO, PiSiory i cała stara banda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...że zacytuję panią premier: "powtarzam - nie będzie podwyżek rachunków za wodę!".... taaaa..... dziękujęmy. To tak jak miało być 500zł na każde dziecko. Potem wyszło szydło z worka, że (na drugie).... ale to trza się było domyśleć, przecież my, Polacy, taki domyślny naród jesteśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, że nacieszyliście się 500+!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i skad my nate wszystkie podwyzki mamy wziasc? Wszystko tylko coraz to drozsze... maslo w gore, paliwo drozsze, teraz jeszcze prad... syn namawia mnie do zmiany dostawcy pradu, sam zmienil jakis czas temu i jest zadowolony, ale czy to faktycznie pomoze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...