Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawnicy Kaczyńskiego złożyli zażalenia w sprawie "kurdupla"

Utworzony przez Zwolennik_dobrego_wychowan, 25 stycznia 2010 r. o 13:29
i słusznie, że złożyli, GŁOWIE PAŃSTWA NALEŻY SIĘ NAJWYŻSZY SZACUNEK, a propos: gdyby to Tusk był prezydentem i obrażono by go podobnym epitetem, to larum byłby na wszystkich forach, w gazetach itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kurdupel" nie jest obraźliwe, tylko pogardliwie. Dlatego Palikot nie obraził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czuję się bardzo dotknięta tym, że obrażono prezydenta mojego kraju. Nie życzę sobie, by mówiono o Nim obraźliwie czy pogardliwie, jak kto woli uważać. Moja świadomość i wrażliwość językowa każe mi wszelkie pogardliwe wypowiedzi automatycznie uważać za obraźliwe. Jeśli nie jest to tożsame, proszę o formułowanie pod adresem prezydenta wypowiedzi o konotacji pozytywnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki skandal-nie moge zrozumiec dlaczego nie ma zadnych konsekwencji obrazajac prezydenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Polska wlasnie !! Klamac - zle mowic prawde - jeszcze gorzej! Oto do czego doprowadzily Polske rzady kliki rydzykowatych kurduplow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa lata temu (p)osiel [przeprszam osly] jechal po lubelskim starym miescie z 80 km/h. Nie spodobalo mu sie, ze zostalem z tylu, zeby ochronic dzieci przed wariatem, wiec "machnal kierownica" w moim kierunku. A potem jeszcze mnie wyzwal. Ot wybraliscie sobie (p)osla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem tylko ciekawy jak długo jeszcze będziemy ponosili koszty tych idiotycznych procesów, może wystarczy odrobina dystansu do samego siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiscie wierze bo tak własnie rząd postanowił ze od przegranej sprawy adwokaci sedziowie i prokuratorzy dostają dodatkowe pensje Oto jest prawo w naszym RP Wreszcie sie moze przekonac taki P Prezydent jak długo sprawy sie mogą toczyc gdy ktos sie ubiega o sprawiedliwy wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...