Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawo jazdy dla młodych tylko na dwa lata

Utworzony przez marla, 23 czerwca 2009 r. o 12:42
Cóż by tu rzec, nie wiem czy są to do końca dobre i przemyślane rozwiązania. W kwestii poprawy umiejętności kierowców zaczęłabym raczej od jakieś standaryzacji egzaminu na prawo jazdy i kursów. Przecież to co się wyprawia w Ośrodkach Egzaminacyjnych i Szkoleniowych dla kierowców to istna samowolka! A przecież instruktorzy powinni być nauczycielami tak samo jak ci w szkołach - mieć zacięcie pedagogiczne, umiejętności, znać sposoby docierania do poszczególnych osób uczących się jeździć, mieć pojęcie o psychologii, o tym, jak wielki jest to stres. Oni sami najpierw powinni przejść szkolenie jak uczyć! Powinni być poddawani weryfikacji! Nie każdy się nadaje na instruktora i tu leży problem. Nie każdy też się nadaje na egzaminatora! Co to za egzamin, gdzie nie ma jasnych wymagań? Nie ma zasad punktacji? Po 20 minutach krążenia po mieście słyszysz tylko - egzamin oblany, powód: zła dynamika jazdy. Czemu nie ma przedziału punktów? Czemu nie ocenia się egzaminu na prawo jazdy kompleksowo? Po co te durne kamery w autach, podczas gdy wystarczył by siedzący na tylnym siedzeniu niezależny obserwator oceniający przyszłego kierowcę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następne obostrzenia?Paszport biometryczny ,listki,obroże na nogę -co jeszcze?Kolczyk z nr w uchu?Najpierw trzeba zbudować nowe drogi -z prawdziwego zdarzenia.Listek niczego nie załatwia ,do posiedzą spokojnie 2 lata ,a potem będą szaleć ile wlezie ,bo nie będą już,, niedoświadczonymi".Czy o to chodzi ,,ustawodawcom"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulujemy ,,inteligentnym " wyborcom PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nobla dla tego ,kto wymyślił ,,kody"W/G mnie to nie człowiek -lecz sam rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE ZMIANY TO SA GLUPOTY NIE KAZDY JEZDZI JAK GLUPI ;| PEWNIE SYNALKOW POSLOW TAKIE ZMIANY NIE OBOWIAZUJA WSZYSTKO ROBIA ZEBY WYDRZEC JAK NAJWIECEJ PIENIEDZY ZE ZWYKLEGO CZLOWIEKA ZMIENIC TEN RZAD !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Wszystkim. Powiedzcie mi czy jak dzis zdałam egzamin na prawko wg nowych zasadach to dostane prawko terminowe i "listek"?? z tego co wyczytałam ustawa ta ma wejśc i obowiązywać w przyszlym roku,ale wczyscy mówią że już jest.... Jak to w końcu wyglada?? Pozdrowionka Dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo złodziei ehhhhhhhh aby tylko wyłudzić jak najwięcej pieniędzy ZŁODZIEJE !!!!!!!!! dość z tymi śmieciami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaskawlkp napisał:
Cześć Wszystkim. Powiedzcie mi czy jak dzis zdałam egzamin na prawko wg nowych zasadach to dostane prawko terminowe i "listek"?? z tego co wyczytałam ustawa ta ma wejśc i obowiązywać w przyszlym roku,ale wczyscy mówią że już jest.... Jak to w końcu wyglada?? Pozdrowionka Dla wszystkich
To Tu tutaj zamiast opijać prawko ? jak ja zdałem t po 3 dniach na kompa weszłem a skoro napisane że pod koniec br to pod koniec. Narazie jeszcze nic nie jest powiedziane że już jest tylko jest taki plan który wejdzie w życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yuri napisał:
To Tu tutaj zamiast opijać prawko ? jak ja zdałem t po 3 dniach na kompa weszłem a skoro napisane że pod koniec br to pod koniec. Narazie jeszcze nic nie jest powiedziane że już jest tylko jest taki plan który wejdzie w życie.
REWELACJA:D A co do opijania.... właśnie się szykuj:P I mam zamiar je oblać a nie jak do tej pory było ZALAĆ Pozdrowionka i wielkie dzieki za odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy katoprawica poza ogłupianiem i okradaniem narodu cokolwiek k...potrafi ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...