Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawo jazdy? Najlepsze i najgorsze wyniki szkół w Lublinie

Utworzony przez m, 4 lutego 2010 r. o 10:36
Michał Kisiołek ma najlepszą zdawalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 30 h nauczyłem się jeździć samochodem i to wystarczyło aby za pierwszym podejściem zdobyć prawo jazdy. Dodam, że kurs skończyłem w maju, a egzamin zdawałem w lutym. W międzyczasie od maja do lutego) miałem okazję przejechać się samochodem ok 3 h. Podsumowując - 33 h jazd i prawko w kieszeni. Da się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się wku***łem za trzecim niezdanym razem w lublinie, przeniosłem dokumenty do białej podlaskiej i zdałem za pierwszym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam OSK WOJTEK, nowa szkoła, ale świetni instruktorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze w ranking wchodziły tylko lubelskie nauki jazdy.Nie tylko lubelskie nauki jazdy są suuper.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze w ranking wchodziły tylko lubelskie nauki jazdy.Nie tylko lubelskie nauki jazdy są suuper. Ja polecam nauke jazdy w Bełżycach XXL naprawdę warto:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Ja polecam Amigo i Roberta Czajkowskiego, świetny instruktor słyszałam również, że w Sprinterze fajny jest Dominik.
tak mozna sie tez z nimi bzykać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam robiłam jakiś czas temu kurs w osk autku, jeździłam z taka panią i młodym instruktorem który był moim prowadzącym (pozdrawiam go) - to nowy ośrodek choć instruktorzy starają sie żeby było super zdałam za 1 razem. i zgodzę sie ze ludzie chwalą te ośrodki w których zdają za pierwszym razem. ja mam chęć pochwalić autko nie za to ze zdałam za pierwszym razem choć to jest bardzo ważne. zrobiłam ten kurs w autku tylko dlatego ze znajomi mi podpowiedzieli ze warto. te małe ośrodki starają sie bo walczą o kursanta i renomę, a te duże ośrodki robią masowe kursy i dlatego jest tak a nie inaczej. chciałabym powiedzieć jeszcze o kilku innych ośrodkach bo tez mam informacje wiem że kulka jest dobrą szkołą, ludzie chwalą Grabca, wiem ze dalko jest na 10 miejscu tylko czy zdawalność jest brana z 2 miejscowości czy tylko z jednej ?? a dlaczego niema kleksa który jest tyle lat co mila - może dlatego ze jest cos nie tak. samochody rozwalone (widać na mieście). wiem ze dobrą szkołą jest wiraż i gdzie on tez jest?? chciałabym wiedzieć jakie kryteria musi spełniać ośrodek żeby łapać sie w statystyce zdawalności??? Np taki sokół ma jeden samochód i jeśli na 5 kursantów zda 1 to juz ma dobra statystykę zdawalności. Wydaje mi się ze każdy z nas powinien rozglądać sie szukając szkoły jazdy. zobaczyć czym dysponują jeśli chodzi o teorie, czy samochody maja cale, gdzie na te wykłady trzeba chodzić bo wiem ze sa szkoły gdzie maja biuro w piwnicy gdzie śmierdzi stęchlizną i wilgocią a na wykłady trzeba jeździć gdzieś dalej, gdzie niema nic. to moje zdanie. Proszę o jakieś odpowiedzi jeśli ktoś wie jeszcze coś o innych lub o tych ośrodkach nauki jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pola napisał:
Ciekawe, że w rankingu nie wzięto pod uwagę dwóch największych szkół- Kulki i Mili...
Wzięto... wzięto... tylko, że one mają tak marne wyniki, że sie nie załapały do dziesiatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłam kurs w KURSORZE i mimo iż nie ma go na tej liście to SZCZERZE POLECAM. Bo chodzi przecież o to by nie tylko zdać egzamin ale też potem dobrze jeździć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja zrobiłem kurs w BOLID, było w porządku, tylko duzo wymagają teraz czekam na egzamin no i zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam pana Sławka z OSK SŁAWEK (doszkalanko ) a odradzam stanowczo Dalko... stracone pieniądz i czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zdecydowanie nie polecam robienia kursu w ZDZ Lublin. Aż żal pisać. Totalne olewanie kursanta, notoryczne zalatwianie własnych spraw na mieście przez instruktora (szacuje że na 30 godzin kursu straciłam ok 2 godzin na takie przestoje) i do teraz sobie wyrzucam, że byłam taka głupia i po prostu nie miałam śmiałości zwrócić mu uwagi. Generalnie atmosfera była niefajna. Prawko już na szczęście mam ale zdałam dopiero po dokupieniu jazd w LUZie i i mimo że jezdziłam tu tylko 4 godziny to szczerze polecam. Nauczyłam się chyba przez te 4 godziny wiecej niż przez kurs w poprzedniej szkole! Bardzo fajne podejście instruktora (Pan Waldek jeśli dobrze pamiętam:) widać od razu,że facet zna się na tym co robi, od razu zauważył z czym mam problem (chyba też to że byłam jakoś zablokowana po tamtym kursie i niezdanym egzaminie). Generalnie nie udzielam się na takich forach ale robię tu wyjątek dlatego, żeby przestrzec mających zamiar robić kurs, może dzięki temu ktoś nie zszarpie sobie nerwów tak jak ja. No i też z wdzięczności za zdane od razu prawko po dokształcie w LUZie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestes durny jak but !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JPII napisał:
A mi w oczy rzuciło się co innego... mianowicie wyniki najgorszych szkół.. i co by nie mówić, to są babskie szkoły jak sama nazwa mówi, a zdawalność na poziomie 2 blondynek na 100, haha.. mozecie powiedzieć, że jestem szowinistyczną świnią ale gdy dojdzie do jakiegoś wypadku z udziałem mężczyzn to zaraz kobiety na forum podnoszą larum, że facet, że brawura, że chciał się popisać, że kobiety jeżdzą rozważnie i bezpiecznie.. ...drogie Panie, jak widać z poniższej statystyki Wy po tych babskich szkołach jazdy nie możecie dać sobie rady z egzaminem, tak Was przygotowują rewelacyjnie a jak już Wam się uda to Wasza jazda po ulicach woła o pomste do nieba, hehehe.. Od tej pory jak jakaś laseczka zajedzie mi droge, powinienem głęboko westchnąć.. 'ehhh pewnie po babskiej szkole jazdy', haha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to bez różnicy gdzie się robi ja na przykład z kumplem robiliśmy w tym samym czasie w OSK ALFRED i ja zdałem egzamin za pierwszym razem a koleżka za 7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam RODMOS i Błażeja. Wiem też, że jeżdżą teraz na sześciobiegowej Toyocie. Zdałem za 1. razem, moja dziewczyna za drugim. To i tak nieźle, jak na lubelskie warunki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA BARDZO POLECEM OSK SPRINTER- BOGUSŁAW MĘDREK. NORMALNIE GOSC JEST NIEPRZECIETNY!!! JEZDZILAM W WIELU OSRODKACH ALE TO DOPIERO PO JEGO UWAGACH I SZKOLENIU ZDALAM EGZAMIN I TO BEZ PROBLEMU!!! O WIELU RZECZACH NAWET NIE WIEDZIALEM, NIKT W ŻADNYM OSRODKU MI NIE POWIEDZIAL... DOPIERO ZROBIL TO BOGUS. NAPRAWDE P O L E C A M!!! P.S. DZIEKUJE CI ZA TA SUUUUUUUPER NAUKE:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam "Formulę L"...atmosfera jest fantastyczna, a Kierownictwo i instruktorzy są przemili!Kultura , fachowość i wszystko dopasowane indywidualnie do kursanta !Bajka!!!Wprawdzie zaniżyłam im zdawalność, ale to tylko moja własna głupota, bo nauczyli mnie bardzo dobrze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM SZKOŁĘ JAZDY AURA , DOBRZE UCZĄ , ZDAŁEM ZA PIERWSZYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupie polskie prawo jazdy kat. E do C (C+E) - pieniadze po otrzymaniu arkusza przebiegu egzaminu lub sprawdzeniu na stronie PWPW (zadnych zaliczek, zadnych skanow dokumentow). illiesm@yandex.ru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...