Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A zatem do roboty panie Żuk. Masz pan czas do 15 kwietnia w środę aby mieszkańcom miasta zorganizować maseczki wzorem innych miejscowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego, co wiem, obowiązek zapewnienia maseczek nie spoczywa na władzach samorządowych, acz faktycznie miło by było, gdyby władze Lublina się tym zajęły. Po raz kolejny jednak widać, że władza centralna wprowadzanakazy i zakazy, ale ich finansowanie zrzuca na samorządy bądź obywateli. Widziałem dziś w jednym markecie paczkę maseczek (10 szt.) za niemal 50 zł. OK, to niedużo, gdy chodzi o zdrowie, a może i życie, ale czy to nie państwo powinno nam zapewnić taki towar? Państwo, a nie samorządy. Tylko że PiS właśnie na samorządy zrzuca odpowiedzialność. Tak było i jest w przypadku podatku PIT - łaskawie goobniżono, ale kosztem subwencji dla samorządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam w domu nic, czym mogę zasłonić twarz i nie wyglądać jak debil. kasy na maseczki brak, żadnych "starych niepotrzebnych" rzeczy, by z nich cokolwiek szyć, zresztą i tak nie miałoby się to na czym trzymać, bo jakichś sznurków i gumek od gaci też nie gromadzę, no i nie każdy ma talent do szycia. szalik przy 20 stopniach to też jakiś cyrk.. wolałabym nie wylądować w necie jako mem "najdziwniejsze rzeczy, które ludzie zakładają na twarz", bo przecież oczywiście takie już są. i co? i jajco...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...