Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To co stworzono na zlecenie Jarosława powinno zostać zniszczone zanim obejrzą to widzowie.Nie wolno zaśmiecać mózgów takie wypociny z udziałem agentów SB w roli głównej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Karolak ? Gdzie Adamczyk ? nie znam nikogo z tych aktorów co to ich ty szanowny pan redaktor wymienił.. Takie wiekopomne dzieło i żeby żaden znany aktor nie wystąpił ?! My z Grażyno i Halino jesteśmy oburzone !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie SE spokój z TYM filmem, PRZESTAŃCIE DZIELIĆ LUDZI. Wydarzyła się OGROMNA tragedia. Nie wykorzystujcie jej POLITYCZNIE. Przyjdą czasy, ze znajdzie się i pała na d.... .................... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za szkoda..., a ja już się wybierałem z całą rodziną żeby zobaczyć gniota i jednocześnie wyżyny propagandy, wielka strata :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Zakończyłem zrzut, zbliżam się na wschód”. Co robił Ił-76 nad lotniskiem w Smoleńsku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co takiego wydarzyło się między lądowaniem polskiego Jaka-40 a katastrofą tupolewa 10 kwietnia 2010 roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 kwietnia rosyjski Ił-76 dwa razy próbował lądować i były to „przedziwne próby”. Schodził do bardzo niskiej wysokości i nagle podnosił się. Ostatecznie odleciał, choć właśnie po tych „dziwnych próbach” nad lotniskiem w Smoleńsku pojawiła się mgła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze cenzor wytnie parę kadrów i będzie można oglądać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Smolensku zgineło więcej polskich generałów, niż podczas całej 2 Wojny Światowej. I Janicki z BOR za to został odznaczony gwiazdką generalską... STRASZNE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zginał chorąży Remigiusz Muś?, Technik pokładowy Jaka-40, który wylądował na smoleńskim lotnisku, godzinę przed katastrofą TU 154 M. Muś był bardzo ważnym świadkiem w śledztwie smoleńskim, a fakty przez niego podawane przeczyły oficjalnym ustaleniom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia smoleńska stała się najważniejszym wydarzeniem w III RP, najtragiczniejszą chwilą w polskiej historii od czasu II wojny światowej. Stała się wydarzeniem, które wpływa na los dzisiejszej Polski i życie Polaków w sposób niebywale silny. Które nas podzieliło bardzo głęboko. - komu na tym zależało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej Pawlicki : Ponieważ większość z Państwa nie zajmuje się robieniem filmów, możecie mieć kłopot ze zrozumieniem sensu tego, co powiedział pan Pawlicki. Jeśli na kilka zaledwie dni przed premierą producent wycofuje film, powołując się na "trudności przy realizacji filmu i stopień technologicznego skomplikowania", w mojej ocenie (oczywiście mogę się mylić, to tylko próba odczytania tego osobliwego komunikatu) oznacza to mniej więcej tyle: "ktoś bardzo ważny, ktoś, od kogo wiele w Polsce zależy, a komu z powodów osobistych szalenie zależało na tym filmie, obejrzał go na pokazie przedpremierowym i tak nas zrąbał od stóp do głów, że nam ze strachu buty pospadały, a teraz w panice zastanawiamy się, co dokręcić i jak przemontować, rany boskie, na co nam to było, ten lęk, który nam teraz towarzyszy, nie jest wart kasy, którą zarobiliśmy na produkcji, ojojoj, ojojoj, ojojoj!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie słuszny wódz mógł objerzeć film przed premierą i teraz wprowadzane są poprawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały pis nic nie potrafi dobrze zrobić nawet filmu a prezesik mówił ze trzeba do holyłuda jechać i prosić żeby zrobili he he he gniot im wyszedł zakalec nie film obciach być z pisem obciach i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda. Liczyłem na to, że wreszcie jakaś dobra polską komedie obejrzę. Tyle ostatnio tendety w tych kinach. Naprawdę szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musz ukryc Zelnika! Goscio jest kompletnie skompromitowany ... a to glowny bohater ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film " Smolensk " wstrzasnie Polska ale ze smiechu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karzeł maczał w tym palce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sroleńsk- dadzą do tego popcorn czy różaniec? Posrany kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam te wypowiedzi i ogarnia mnie strucha jakich mam rodakow poziom kretynizmu zacofania i ciemnoty nie ma granic smutne to jest zastanawiam sie czy przypadkiem nie sa to wypowiedzi podstawione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...