Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezerwatywy z wizerunkiem papieża Benedykta XVI zasypią Watykan

Utworzony przez Znik, 28 marca 2009 r. o 18:30
Dlaczego B16 nie przeprowadza beatyfikacji JP2? Kto odpowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B16 po prostu JP2 zazdrosci wielkosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest papiez formatu Jana Pawla II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST TO NAJGORSZY PAPIEŻ OD CZASU PIUSA XII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, wiem że to nie na temat. Mam pytanie czy ktoś ma może na zbyciu kupon "Mieszkanie za czytanie" z "Dziennika" z dnia 16.03.br. Okazało się, że 16 marca w poniedziałek kupiłem przez przypadek gazetę z soboty 14.03. No i teraz brakuje mi akurat tego 10-go kuponu, żebym zebrał wymaganą dziesiatkę kuponów. Z gór dziękuję za pomoc. Pozdrawiam czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowanie ze strony pomysłodawców to brak szacunku, kultury i obraza osoby. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wpadłby na taki pomysł, to uwłacza godności człowieka. Dziś obrażamy, a jutro przepraszamy?- tylko dlaczego : "JAK TRWOGA TO DO BOGA?" Zastanówcie się nad tym. DoDo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...