Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zdejmcie tego dyr. Kamińskiego z szefa IPN.Jego system wartości jest z rynsztoku.Ten facet nie rozumie co to jest dobro a co zło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę podpier*olić swoich kolegów z pracy i wezmę za to kasę. Przez kolejne 30 lat będę mówił, ze tego nie robiłem. Je suis BOLEK? NOOOOO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamiński z IPN nie jest od dobra i zła! On jest od PRAWDY i FAŁSZU o historii Polski. Oryginały od zony Kiszczaka nie mogą być FAŁSZEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwiczenie z logiki mediów LISA i MICHNIKA: Fakty: wdowa po szefie bezpieki (z nadania PZPR) idzie z kwitami TW do prezesa IPN ( z nadania PO). Wniosek: wina PiS. I tak wszystko u nich na głowie od 25 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałam, co o tym wszystkim myślec, ale tak zaciekła obrona Wałęsy w mediach (tych samych mediach, które kłamią i manipulują np. w sprawie imigrantów, Petru czy średniej krajowej), wzbudza moją czujność i podejrzliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że Wałęsa był kapusiem nie robi na mnie żadnego wrażenia ale to, że jako Prezydent RP był zakładnikiem SB-eci i wykonywał wiele posunięć nie zgodnych z Polską Racją Stanu, to za to powinien stanąć przed Trybunałem Stanu razem ze swoimi kumplami z PO a teraz i KOD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałam, co o tym wszystkim myślec, ale tak zaciekła obrona Wałęsy w mediach (tych samych mediach, które kłamią i manipulują np. w sprawie imigrantów, Petru czy średniej krajowej), wzbudza moją czujność i podejrzliwość.
nie ogladaj tyle tvp :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam pracę magisterską Pawła ZYZAKA, o BOLKU - Wałęsie. Tusk ją skomentował wtedy tak: "praca magisterska nie była pracą magisterską tylko paszkwilem i politycznym atakiem". Teraz Tusk mówi: "Potwierdzono coś, o czym tak naprawdę mówił wcześniej" wniosek: TUSK TO ZWYKŁY KŁAMCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczy się tylko to, że dzięki niemu żyję w wolnym kraju. to jak to rozegrał nie ma najmniejszego znaczenia. Cały świat się z nas śmieje, że niszczymy własną legendę. Kiedyś było liberum veto, które zniszczyło nasz kraj. Dziś nasze państwo jest niszczone przez nieodpowiedzialnch polityków nazywających siebie patriotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KISZCZAK stworzył 3RP i dał nobla tajnemu współpracownikowi bezpieki - TO PRZERAŻAJĄCE! Kiszczakowa to niechcący UWIARYGODNIŁA. 25 SZAMBA WYPŁYNĘŁO NA WIERZCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 lat ukrywania TARGOWICY. Pytanie: Kiedy Insurekcja Kościuszkowska? Kto będzie Kossakowskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczy się tylko to, że dzięki niemu żyję w wolnym kraju. to jak to rozegrał nie ma najmniejszego znaczenia. Cały świat się z nas śmieje, że niszczymy własną legendę. Kiedyś było liberum veto, które zniszczyło nasz kraj. Dziś nasze państwo jest niszczone przez nieodpowiedzialnch polityków nazywających siebie patriotami.
Sam się chyba śmiejesz z tego co napisałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę podpier*olić swoich kolegów z pracy i wezmę za to kasę. Przez kolejne 30 lat będę mówił, ze tego nie robiłem. Je suis BOLEK? NOOOOO!
Do   kogo Ty śmieciu się porównujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczy się tylko to, że dzięki niemu żyję w wolnym kraju. to jak to rozegrał nie ma najmniejszego znaczenia. Cały świat się z nas śmieje, że niszczymy własną legendę. Kiedyś było liberum veto, które zniszczyło nasz kraj. Dziś nasze państwo jest niszczone przez nieodpowiedzialnch polityków nazywających siebie patriotami.
Wałęsa i legenda?Śmieszny jesteś.Teraz mamy wolny kraj?Bzdury.Teram mamy państwo policyjne,podsłuchy,inwigilacje,zwolnienia z pracy aby utworzyć stanowiska dla swoich (przeważnie oszołomów (ważne że z PiSu).NIe liczy się teraz elektorat,naród.Liczą się czarni poborcy podatkowi,stale zachłanni. Teraz po ŚDM kraj popadnie z totalną ruinę.I jeszcze 27 melonów dla rydzyjka i mamy prawie Koreę Płn lub Białoruś. Za eSBecji nie było takiej inwigilacji jak mamy teraz.Mnie to wszystko lata bo do mnie nie ma się za co przyczepić.A Bolek to Bolek .Szmata bez honoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałęsa i legenda?Śmieszny jesteś.Teraz mamy wolny kraj?Bzdury.Teram mamy państwo policyjne,podsłuchy,inwigilacje,zwolnienia z pracy aby utworzyć stanowiska dla swoich (przeważnie oszołomów (ważne że z PiSu).NIe liczy się teraz elektorat,naród.Liczą się czarni poborcy podatkowi,stale zachłanni. Teraz po ŚDM kraj popadnie z totalną ruinę.I jeszcze 27 melonów dla rydzyjka i mamy prawie Koreę Płn lub Białoruś. Za eSBecji nie było takiej inwigilacji jak mamy teraz.Mnie to wszystko lata bo do mnie nie ma się za co przyczepić.A Bolek to Bolek .Szmata bez honoru
Nie wiedziałem że 27 mln dla Rydzyka zniszczy kraj. Ciekawa konkluzja. Pokaż mi jeden przykład jak wolność wyglądała za rządów PO czy w ogóle w ostatnim 25 leciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiszczak stworzył BOLKA, KISZCZAKOWA go tylko pokazała palcem. BOLEK oddaj nobla POLAKOM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektryk od wózków akumulatorowych, po zawodówce, bez znajomości poprawnego mówienia po polsku, zero języków, nic z prawa pracy, bez matury pokonuje swoim "intelektem" wyszkolonego, inteligentnego i wytrawnego gracza z kilkudziesięcioletnim stażem i całą grupą wyrafinowanych specjalistów szkolonych w najlepszych szkołach w Moskwie??! NIE KUPUJĘ TEGO KITU PANIE WALESA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu bolków siedziało za kratkami w konfesjonałach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...