Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezesi banków zarabiają w Polsce nawet 300 tysięcy złotych

Utworzony przez Dan., 19 października 2011 r. o 10:05
Takch peniędzy się nie "zarabia". Takie pieniądze się bierze. Człowiek nie jest w stanie zarobić pracą rąk i głowy tyle na miesiąc. "Powstańcie których dręczy głód".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dan. napisał:
Takch peniędzy się nie "zarabia". Takie pieniądze się bierze. Człowiek nie jest w stanie zarobić pracą rąk i głowy tyle na miesiąc. "Powstańcie których dręczy głód".
Już niedługo przyjdą po nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie - ale z czystej ciekawości bez nutki zazdrości - Co można robić z takimi pieniędzmi? Kupisz dom, piąty dziesiąty, to samo z samochodami, wycieczkami, inwestycjami na giełdzie ale w końcu się chyba i to znudzi - A kiedy się już znudzi to co dalej? Pytam tych którzy mają takie pieniądze od jakiegoś czasu, a nuż mnie przeczytają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. chodzi przede wszystkim o tym, co wspomniano w artykule, że nie dostaje się tej kasy do ręki w takiej wysokości, 2. kolejna rzecz to taka, że prezesem banku zostaje się na rok albo dwa, a później nie wiadomo co, kasa może być z dnia na dzień 5x mniejsza, 3. 1-2 mln w rok to sporo, ale zarabiając taką kasę człowiek chce też żyć na odpowiednim poziomie, czyli porządny, duży dom, wyposażony jak należy to właśnie te 2 miliony... 4. kolejna sprawa to wydatki które wraz z byciem bogatym się na siebie bierze, tj. drogie auto, do którego jest drogie ubezpieczenie i dużo na paliwo, samochody powinna mieć też cała najbliższa rodzina, oczywiście auta na poziomie... 3-4 auta w rodzinie, z tego dwa lepsze, może też jakieś Porsche to i miesięczny koszt rzędu 20 tys. złotych za same paliwa, ubezpieczenia, serwisy... 5. do tego wakacje, różne imprezy na których bywać trzeba, itd... po prostu presja społeczna bogaczy... 6. i ciągle pamiętać trzeba o punkcie 2, czyli, że taka kasa to zwykle krótki okres w życiu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora już przenieś greckie działania na polski grunt i pognać to bydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ms13 napisał:
Mam pytanie - ale z czystej ciekawości bez nutki zazdrości - Co można robić z takimi pieniędzmi? Kupisz dom, piąty dziesiąty, to samo z samochodami, wycieczkami, inwestycjami na giełdzie ale w końcu się chyba i to znudzi - A kiedy się już znudzi to co dalej? Pytam tych którzy mają takie pieniądze od jakiegoś czasu, a nuż mnie przeczytają
to dobre pytanie tez mnie to zastanowilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest w porzadku dopóki bank zarabia i daje zarobic pracowniką, na forum ing gowork.pl/opinie_czytaj,23672 ludzie pisza, że są zadowoleni, także prezes może i zarabiac więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takch peniędzy się nie "zarabia". Takie pieniądze się bierze. Człowiek nie jest w stanie zarobić pracą rąk i głowy tyle na miesiąc. "Powstańcie których dręczy głód".
Oto do czego  doprowadziły rządy tuskojebów i gumofilców i całego tego czerwonego,komunistyczno-konfidenckiego łajna,dość już tego okradania i pracy za 2 eur na godz !!!!  JAROSŁAW  Polskę zbaw !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...