Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Bronisław Komorowski został Politykiem Roku

Utworzony przez Gość, 7 kwietnia 2013 r. o 02:22
...cóż się dziwić chamom na forum, że pisać nie potrafią, skoro sam prezydent poprawnie wypowiedzieć się nie potrafi w języku polskim. Cytat z artykułu: "czasEM klaszczą". Według mnie powinno być...czasAMI klaszczą, ale cóż wymagać od kogoś kto z poprawną pisownią też ma spore kłopoty....i to do bUlu !!! Mam nadzieję że mnie nie zamkną za tą "szczyptę" prawdy o tym prezydencie. Zwyczajnie wstydzę się za niego, toż to zwyczajny głąb !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy to wiedzą, że to głąb kapuściany jest ! Nikt nigdy by go pewnie na prezydenta nie wybrał przecie. Tylko tragiczny "przypadek i zbieg okoliczności" sprawił że ostał się on prezydentem, co pisać i mówić w języku polskim nie potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki cudem Komorowski został politykiem roku????? przecież On nic nie robi tylko "przyklaskuje" to co mu PO każe.Nie ma własnego zdania, nie potrafi nic z sensem powiedzieć. Żenada i przekręt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polka napisał:
Jaki cudem Komorowski został politykiem roku????? przecież On nic nie robi tylko "przyklaskuje" to co mu PO każe.Nie ma własnego zdania, nie potrafi nic z sensem powiedzieć. Żenada i przekręt.
To jest taka SZTUKA, SŁUP, jak miedwiediew w rosji,,tam putin szarpie za sznurki a u nas ryży i cała ta czerwona hołota. Wsadził swoje tłuste d.u.p.s.k.o na ociekający jeszcze krwią tron po PREZYDENCIE KACZYŃSKIM, nikt go nie wybierał, to nie jest prezydent z woli polskiego NARODU !!!!! z nominacji,aż strach pomyśleć gdyby spadł następny samolot [ teraz to już chyba nie spadnie,bo już mają swoich ] i wtedy została ta co wszystko przekopała metr po metrze,i na głębokość jednego metra. TRAGEDIA, nie macie POLACY jeszcze tak żle,aby nie mogło być jeszcze gorzej , jak mawiał pewien soviecki klasyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samopoczucie sobie poprawiają i bajecznego polityka roku wybierają,a inni ubaw z tej decyzji mają i z polityka się naśmiewają,a czy rację mają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...cóż się dziwić chamom na forum, że pisać nie potrafią, skoro sam prezydent poprawnie wypowiedzieć się nie potrafi w języku polskim. Cytat z artykułu: "czasEM klaszczą". Według mnie powinno być...czasAMI klaszczą, ale cóż wymagać od kogoś kto z poprawną pisownią też ma spore kłopoty....i to do bUlu !!! Mam nadzieję że mnie nie zamkną za tą "szczyptę" prawdy o tym prezydencie. Zwyczajnie wstydzę się za niego, toż to zwyczajny głąb !
No cóż jakie państwo,taki prezydent,jest odzwierciedleniem tego DOBROBYTU i bogactwa swoich rodaków,ale dlaczego w zawsze w koszuli upi.er.dolnej rosołem koszuli ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Grodzka była nominowana do polityka roku to już w tym kraju nic mnie nie zadziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się mylimy.ale Komorowski? pasuje na polityka roku , tak jak jego żona na prima balerinę baletu polskiego?Niech Komorowski wymieni choć jedna dobrą uczciwą rzecz , którą uczynił dla dobra Polaków, którzy gorzej gniją w biedzie niż za komuny . jest znacznie gorzej niż za komuny . bieda coraz gorsza , a on politykiem roku . to wstyd i hańba . najbardziej ślepym człowiekeim jest ten ,który widzi , ale udaje ,że nie widzi. Czyżby Komorowski? zatracił poczucie rzeczywistości i prawdy? I TO MA BYĆ POLITYK ROKU .TO ŚMIESZNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się mylimy.ale Komorowski? pasuje na polityka roku , tak jak jego żona na prima balerinę baletu polskiego?Niech Komorowski wymieni choć jedna dobrą uczciwą rzecz , którą uczynił dla dobra Polaków, którzy gorzej gniją w biedzie niż za komuny . jest znacznie gorzej niż za komuny . bieda coraz gorsza , a on politykiem roku . to wstyd i hańba . najbardziej ślepym człowiekeim jest ten ,który widzi , ale udaje ,że nie widzi. Czyżby Komorowski? zatracił poczucie rzeczywistości i prawdy? I TO MA BYĆ POLITYK ROKU .TO ŚMIESZNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się mylimy.ale Komorowski? pasuje na polityka roku , tak jak jego żona na prima balerinę baletu polskiego?Niech Komorowski wymieni choć jedna dobrą uczciwą rzecz , którą uczynił dla dobra Polaków, którzy gorzej gniją w biedzie niż za komuny . jest znacznie gorzej niż za komuny . bieda coraz gorsza , a on politykiem roku . to wstyd i hańba . najbardziej ślepym człowiekeim jest ten ,który widzi , ale udaje ,że nie widzi. Czyżby Komorowski? zatracił poczucie rzeczywistości i prawdy? I TO MA BYĆ POLITYK ROKU .TO ŚMIESZNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
butNY napisał:
Może się mylimy.ale Komorowski? pasuje na polityka roku , tak jak jego żona na prima balerinę baletu polskiego?Niech Komorowski wymieni choć jedna dobrą uczciwą rzecz , którą uczynił dla dobra Polaków, którzy gorzej gniją w biedzie niż za komuny . jest znacznie gorzej niż za komuny . bieda coraz gorsza , a on politykiem roku . to wstyd i hańba . najbardziej ślepym człowiekeim jest ten ,który widzi , ale udaje ,że nie widzi. Czyżby Komorowski? zatracił poczucie rzeczywistości i prawdy? I TO MA BYĆ POLITYK ROKU .TO ŚMIESZNE.
Nie narzekaj,mogło być gorzej gdyby trafiło na jakiegoś pedała lub ciotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
butNY napisał:
Może się mylimy.ale Komorowski? pasuje na polityka roku , tak jak jego żona na prima balerinę baletu polskiego?Niech Komorowski wymieni choć jedna dobrą uczciwą rzecz , którą uczynił dla dobra Polaków, którzy gorzej gniją w biedzie niż za komuny . jest znacznie gorzej niż za komuny . bieda coraz gorsza , a on politykiem roku . to wstyd i hańba . najbardziej ślepym człowiekeim jest ten ,który widzi , ale udaje ,że nie widzi. Czyżby Komorowski? zatracił poczucie rzeczywistości i prawdy? I TO MA BYĆ POLITYK ROKU .TO ŚMIESZNE.
Już mnie nic nie żdziwi w tym dzikim kraju ale stanowczo za dużo jest różnego typu POmyłek,kiedyś NOBEL dla Wałęsy a teraz TO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agi napisał:
Nie narzekaj,mogło być gorzej gdyby trafiło na jakiegoś pedała lub ciotę.
Albo na innego Macierewicza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszyscy to wiedzą, że to głąb kapuściany jest ! Nikt nigdy by go pewnie na prezydenta nie wybrał przecie. Tylko tragiczny "przypadek i zbieg okoliczności" sprawił że ostał się on prezydentem, co pisać i mówić w języku polskim nie potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała ola z przedszkola napisał:
No cóż jakie państwo,taki prezydent,jest odzwierciedleniem tego DOBROBYTU i bogactwa swoich rodaków,ale dlaczego w zawsze w koszuli upi.er.dolnej rosołem koszuli ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Już mnie nic nie żdziwi w tym dzikim kraju ale stanowczo za dużo jest różnego typu POmyłek,kiedyś NOBEL dla Wałęsy a teraz TO!!!!
Ładny PASZTET, a komuchy się dalej dobrze bawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źyjemy w takim kraju gdzie niektórzy"w nadzieji bulu" się rozwijają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Źyjemy w takim kraju gdzie niektórzy"w nadzieji bulu" się rozwijają.
DZIKM ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...