Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Francji o Polsce: Kraj, który postanowił się izolować w Europie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2017 r. o 18:20 Powrót do artykułu
Emmanuel, chłopczyku idź wypłacz się swojej mamusi! A od Polski Ci wara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na czym polega ta izolacja wedlug Makrona bo nie chemy pseudo uchodzcow i tanczyc tak jak chce Merkel niech zrobi sobie lad u siebie bo mu smoluchy wysadza ta Francje tak jak obiecuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Francuzi są niezmienni. Mają pretensje o to, że Polska dba o swoje interesy, a nie o interesy tych, dla których jest krajem II kategorii. Ta unia to tak jest nam potrzebna jak dziura w moście. Tak naprawdę to najbardziej właśnie obcy skorzystali na przystąpieniu naszego państwa do tego tworu. To my strzeżemy europejskich wartości, a wy w imię waszej źle pojętej tolerancji walczycie o obce Europie tradycje, kulturę i religię. A tak swoją drogą, to czy może być dojrzały człowiek, który nawet za żonę wybiera sobie kobietę prawie w wieku własnej matki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska wolna od pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowi "pozostało niewielu przyjaciół", stał się "łatwym celem dla Macrona"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż myślą, że są mocarstwem. I tak niedługo zapłoną w Paryżu ponownie samochody. Jeszcze parę miesięcy pana rządów panie Macron i poparcie będzie pan miał jak poprzednik. Paryż wart jest mszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis jest izolowany , przez pis będą cierpieli wszyscy Polacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dziękuję na jakiś czas za francuskie produkty, kupowanie we francuskich sieciach, firmach z kapitałem francuskim. Dziękuję panie prezydencie Bouffon! Pora zgłosić wniosek o rozpoczęcie procedury nadmiernego deficytu wobec Francji. Brak demokratycznych swobód - permanentny stan wyjątkowy i wprowadzanie prawa z pominięciem parlamentu - dekretami, jak Putin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało mnie interesuje co ten dewiant - nekrolubny powiedział.Francji już nie ma i niech tym sie zajmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę tu parę wielbicieli kodu i TVN - nawet św woda wam nie pomoże . Polska tylko dla normalnych a nie sprzedawczyków [ carycy ,szwedom ,niemcom ] widzisz jak chodzi o kasę jak francja nas wspiera ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie macron emanuel może pan nie rozumiesz tak oczywistego faktu, że Polska i Polacy nie zamierzają zostać kolonią islamską tak jak przegrana Francja pod pańskimi rządami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yeeeeeeeebany żabojad i do tego nekrofil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jutra omijam na półkach w sklepie wino i sery francuskie. Jedynie z miłości nie zrezygnuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i moja rodzina nie chcemy jeść francuskich żab i ślimaków ! My jemy polskie jajka i wieprze i mleko od krowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo panie Macron ciśniemy z pisiorami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis chce doprowadzić do POLEXIT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babcia makaronowi przestała dogadzać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje mnie zdanie gowniarza co uprawia seks z baba w wieku matki.Szybciej wypadnie z polityki jak PIS przegra wybory. Wspołczuje Francuzom choć maja to czego chcieli za przyzwoleniem Merkel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego całego zajścia z prezydentem Francji a panią premier Szydło.Wydaje mi się że prezydent Francji przedstawia aby pracownicy delegowani np,z Polski na terenie Francji czy też innych krajów unijnych zarabiali tyle co pracownicy kraju na terenie którego znajduje się pracownik delegowany.Może jest w tym sens ze strony prezydenta Francji jeżeli pracodawca Polski z wykonywanie pracy na terenie Unii zarabia stawkę unijną a pracownikowi płaci grosze w do pobranych stawek unijnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupol ten Macron Achan i tyle a Sztandar Ludu swoje ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...