Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dużo sił i powrotu do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dzień wczorajszy przelał czarę goryczy i "zrewidowałem" swoje kontakty telefoniczne. Od tej chwili żaden sympatyk PiS nie istnieje w kręgu moich znajomych! Nie było to pracochłonne zadanie, ponieważ zawsze starałem się żyć wśród ludzi przyzwoitych, ale na wszelki wypadek przejrzałem spisy, aby nikogo nie pominąć. Zaczynam skłaniać się do emigracji zaraz po ukończeniu studiów. Skazywanie własnej osoby na życie wśród bez mózgowej tłuszczy jest występkiem przeciwko sobie samemu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dalej do OCHRONY przyjmują ludzi z grupą niepełnosprawności itd. ten napastnik nie powinien się znaleźć na scenie. Nie zapominajmy że ochrona podlega pod MSWIA. Dużo zdrowia dla ofiary tego ataku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dzień wczorajszy przelał czarę goryczy i "zrewidowałem" swoje kontakty telefoniczne. Od tej chwili żaden sympatyk PiS nie istnieje w kręgu moich znajomych! Nie było to pracochłonne  zadanie, ponieważ zawsze starałem się żyć wśród ludzi przyzwoitych, ale na wszelki wypadek przejrzałem spisy, aby nikogo nie pominąć. Zaczynam skłaniać się do emigracji zaraz po ukończeniu studiów. Skazywanie własnej osoby na życie wśród bez mózgowej tłuszczy jest występkiem przeciwko sobie samemu! Trzeba mieć coś z główką nie tak żeby mieszać do tego PiS. Przeczytaj człowieku kim był ten człowiek który zaatakował Adamowicza - były więzień, do tego z problemami psychicznymi jak wynika z relacji mediów. Właśnie przez takich jak ty jest nakręcane to polskie piekiełko gdzie wszędzie widzicie tylko wojny polsko-polskie.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dalej do OCHRONY przyjmują ludzi z grupą niepełnosprawności itd. ten napastnik nie powinien się znaleźć na scenie. Nie zapominajmy że ochrona podlega pod MSWIA. Dużo zdrowia dla ofiary tego ataku.
 Trzeba mieć coś z główką nie tak żeby mieszać do tego PiS. Przeczytaj człowieku kim był ten człowiek który zaatakował Adamowicza - były więzień, do tego z problemami psychicznymi jak wynika z relacji mediów. Właśnie przez takich jak ty jest nakręcane to polskie piekiełko gdzie wszędzie widzicie tylko wojny polsko-polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
druga francja powoli robi sie sami siebie powybijaja nie trzeba wojny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że czas się zabrać za firmy ochroniarskie ? sprawdzić kto i za co kasę czesze a jaki jest profesjonalizm pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po-pieprzyly mu sie partie po to nie pis szkoda czlowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dzień wczorajszy przelał czarę goryczy i "zrewidowałem" swoje kontakty telefoniczne. Od tej chwili żaden sympatyk PiS nie istnieje w kręgu moich znajomych! Nie było to pracochłonne  zadanie, ponieważ zawsze starałem się żyć wśród ludzi przyzwoitych, ale na wszelki wypadek przejrzałem spisy, aby nikogo nie pominąć. Zaczynam skłaniać się do emigracji zaraz po ukończeniu studiów. Skazywanie własnej osoby na życie wśród bez mózgowej tłuszczy jest występkiem przeciwko sobie samemu!
 Jesteś dowodem na nakręcanie spirali nienawiści z powodu poglądów politycznych czy wyznaniowych. Chrobliwa nienawiść do PIS-u. Jeśli chcesz emigrować do kraju gdzie jest system jednopartyjny to polecam Chiny lub Białoruś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi sort. Mordy zdradzieckie. Spiepszaj dziadu. wypowiedzi Pawłowicz. Armia Rydzyka. Na siłę organizowane miesięcznice I mamy tego efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi studencie weterynarii. Mieszac zamach na prezydenta z PIS i nakrecanie na forum wojny polsko polskiej jest chore. Uzalanie sie nad soba ze wyjedziesz z kraju jest bardzo dziecinnie - mamy z tego powodu bic poklony i prosic abys nie wyjechal ? :) Obecnie bez Ciebie rynek pracy sobie radzi to po Twoim wyjezdzie tez sie wiele nie zmieni. Tyle ze praca za granica wymaga wiekszej determinacji bo nie jest tak pieknie jak znajomi opowiadaja. Mieszkalem kilka lat i wiecej plusow ma zycie w kraju. Ale jestes mlody wiec wybor nalezy do Ciebie. Abys tylko dobrze wybrał. I odpusc politykowanie bo za bardzo sie tym nakrecasz w kazdym aspekcie zycia. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dzień wczorajszy przelał czarę goryczy i "zrewidowałem" swoje kontakty telefoniczne. Od tej chwili żaden sympatyk PiS nie istnieje w kręgu moich znajomych! Nie było to pracochłonne  zadanie, ponieważ zawsze starałem się żyć wśród ludzi przyzwoitych, ale na wszelki wypadek przejrzałem spisy, aby nikogo nie pominąć. Zaczynam skłaniać się do emigracji zaraz po ukończeniu studiów. Skazywanie własnej osoby na życie wśród bez mózgowej tłuszczy jest występkiem przeciwko sobie samemu! Trzeba mieć coś z główką nie tak żeby mieszać do tego PiS. Przeczytaj człowieku kim był ten człowiek który zaatakował Adamowicza - były więzień, do tego z problemami psychicznymi jak wynika z relacji mediów. Właśnie przez takich jak ty jest nakręcane to polskie piekiełko gdzie wszędzie widzicie tylko wojny polsko-polskie.
  Przecież to twój idol darł mordę Robota co Chceta to on chciał  wypływać na zycie i poglądy innych. Człowiek jest operoeany w stanie ciężkim a ten dalej gra i nie przerywa imprezy krzyczy jakby byl na haju albo opętany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu zeznawal przed komisja sledcza, a wszyscy wiedza ze PO nie wybacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jeszcze do wczoraj zwolenników Kaczyńskiego i zamordyzmu traktowałam z lekkim przymrużeniem oka. Ale to już się zmieniło! Eliminuję ich z grona bliższych lub dalszych znajomych. Kto przystaje z kanalią sam kanalią się staje. Stopień zbydlęcenia tych osobników, płci obojga, przekroczył wszelkie dopuszczalne granice! Pozostaje mi tylko w spokoju dokończyć studia i poszukać sobie spokojniejszej przystani życiowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie wierza w sądy,tam sprawiedliwości nie znajdują a może to efekt samosądów.Wielu ludzi jest wykozonych polskim sądownictwem i tu należy szukac przyczyn.Zycze jak człowiekowi szybkiego powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogotowie ratunkowe uratowalo zycie jednego z nas. Takie sa fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 szpiegow zlapanych i cios w znana postac publiczna na spotkaniu cyklicznym ktore  ma miejsce prawie od 30 lat. W szpitalu nie bedzie mogl zeznawac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róbta co chceta i dźgajta kogo chceta. Trolle PO do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest,że prawie wszyscy polityczni zwolennicy wośp [s]#[/s]WOŚP [s]#[/s]WOSP2019 atakują ciągle Kościół, Caritas, Radio Maryja i katolików, a z drugiej strony dzieciaków z puszkami ustawia się przed kościołami ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowska szczujnia nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...