Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent powołał Włodzimierza Karpińskiego na ministra skarbu

Utworzony przez StartUp, 24 kwietnia 2013 r. o 14:44
To właściwy człowiek na stanowisko Ministra Skrabu! W moim przekonaniu Premier Tusk nie miał lepszego kandydata na to stanowisko. Co z tego wyniknie dla Lubelszczyzny? Wierzę, że zmiany są nieuniknione. Zarząd Regionu, Urząd Wojewódzki - tu czekamy na konkrety i ich nie widzimy, więc zmiany kluczowych osób są tym, co dla regionu konieczne. Dobra prasa nie przekonuje ani biznesu, ani samorządowców, bo potrafią uczciwie ocenić sytuację, dlatego ufam, że Minister zaangażuje się w livting Województwa, bo jeżeli nic się nie zmieni, to czeka nas demograficzna i biznesowa katastrofa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak to nic nie zmieni poza pensją dla zainteresowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że ... pracował w ZAP na wysokim stołku bo przecież gdzieś musiał się wtedy ''przechować''.Gdy przeprowadzano konsolidację ZAP powiedział że to decyzja polityczna ciekawe co powie teraz gdy te decyzje zależą od niego i w Tarnów zamieszany jest ... + familia i koledzy. Ostatnio słyszałem że jego .... która była przez wiele lat chyba nauczycielką, przedszkolanką jest aktualnie z-cą kierownika w ZAP jakie wymagania były na to stanowisko i jak został przeprowadzony proces rekrutacji- tak zwany NEPOTYZM. Piszę o tym bo byłem ostatnio na takiej pseudo rekrutacji mimo o dziwo spełnienia dosyć wysokich wymagań i dojściu do ostatniego etapu dowiedziałem się od znajomego że to jedna wielka farsa i wzięli gościa który nie spełniał kryterium podstawowych . Po prostu zrobiono tak zwaną ustawkę pod znajomego i od kilku osób znajomych też wiem że takie sytuacje mają miejsce jak nawet ktoś spełnia wygórowane i napisane pod konkretną osobę wymagania to zawsze można zaproponować niską stawkę.,... Dobra żeby nie odbiegać od tematu proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie gdyż chcę wiedzieć i zakładam że nie tylko ja. Kiedyś czytałem CV ... to jeden wniosek kariera goni karierę i jeżeli ktoś zaczyna od razu po studiach od kierowniczych stołków to daje do myślenia. Ten wątek z poprzedniego artykułu nikt mi nie odpowiedział chociaż kilka tez zostało potwierdzonych.
Ostatnio edytowany 22 maja 2013 r. o 14:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie dbał o swój stołek i swoje dobro!!!Tak jak to robi do tej pory!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
StartUp napisał:
To właściwy człowiek na stanowisko Ministra Skrabu! W moim przekonaniu Premier Tusk nie miał lepszego kandydata na to stanowisko. Co z tego wyniknie dla Lubelszczyzny? Wierzę, że zmiany są nieuniknione. Zarząd Regionu, Urząd Wojewódzki - tu czekamy na konkrety i ich nie widzimy, więc zmiany kluczowych osób są tym, co dla regionu konieczne. Dobra prasa nie przekonuje ani biznesu, ani samorządowców, bo potrafią uczciwie ocenić sytuację, dlatego ufam, że Minister zaangażuje się w livting Województwa, bo jeżeli nic się nie zmieni, to czeka nas demograficzna i biznesowa katastrofa.
Chyba sam w to nie wierzysz co tu piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak na prawdę to w Polsce chyba nie mamy nikogo odpowiedniego na takie miejsce, brakuje nam specjalisty z prawdziwego zdarzenia, który ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, a nie tylko praktyki u stryjna na zapleczu placówki bankowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...