Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problemy żużlowców. Długi i banda

Utworzony 21 października 2015 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Zając tym składem to powinniście awansować do I ligi, a nie kompromitować się i odpuszczać. Taki wynik jaki osiągnęliście można było tańszym składem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, święte słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Piła miala nasz skład na sezon 2015 to już dawno awansowaliby z 1 miejsca... bo i z Gdańskiem wygraliby swobodnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym chciał usłyszeć co klub robi aby pozyskać brakujące środki, spłacić zadłużenie i wystartować w przyszłym roku? Myślę, że taka informacja należy się kibicom żużla w Lublinie, przed którymi znowu rysuje się czarne scenariusze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym chciał usłyszeć co klub robi aby pozyskać brakujące środki, spłacić zadłużenie i wystartować w przyszłym roku? Myślę, że taka informacja należy się kibicom żużla w Lublinie, przed którymi znowu rysuje się czarne scenariusze.
 Płacze w gazetach aby miasto uregulowało długi, a oni będą dalej zadłużać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin od wyzwolenia słynął ze szkolenia młodych żużlowców. Na stare lata czytaj w tak zwanej wolnej Polsce brak szkółki żużlowej odbija się i na finansach i wynikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80 tys oddali za darmo za walkower bo się nie chciało im toru przygotować Najwyższy czas zaorac ten bajzel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Piła miala nasz skład na sezon 2015 to już dawno awansowaliby z 1 miejsca... bo i z Gdańskiem wygraliby swobodnie...
To racja że Piła by wygrała swobodnie z Gdańskiem ale jedynie wówczas gdyby Gdańsk przygotował tor na tzw. Beton. Ponieważ Piła na innej nawieżchni poprostu nie potrafi jeździć. TAKA JEST CAŁA PRAWDA O PILSKICH ZAWODNIKACH !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakończyć w końcu tą historię z zuzlem w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...