Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próbny egzamin gimnazjalny 2011 z przedmiotów humanistycznych z Operonem

Utworzony przez Lilou, 15 grudnia 2010 r. o 13:26
Dajcei jakie były pytania!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem strasznie ciekawa, jak wyglądał tegoroczny egzamin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.mmtrojmiasto.pl/blog/entry/6827/Odpowiedzi+z+pr%C3%B3bnego%2C+humanistycznego+egzaminu+gimnazjalnego+z+Operonem.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było napisać rozprawkę na temat wybitnej osoby z XX lub/i XXI wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, a moja koleżanka napisała o Janie Kochanowskim ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałam o Janie Pawle 2 ale ogólnie ten test nie przypadł mi do gustu i chyba bedzie cienko ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był banalny. Napisałem o Janie Pawle II (;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test nie należał do trudnych ale odpowiedzi były bardzo podobne ;] moja znajoma była jeszcze lepsza , napisała o Stalinie ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha no nawet łatwy też pisałam o Janie pawle II . ciekawe jak mata jutro ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo test był dosyć prosty, chociaż do niektórych zadań do wiersza Szymborskiej miałam wątpliwości. ; o ja napisałam w rozprawce o Wałęsie. a moja koleżanka z klasy o Benedykcie XVI. pozdro. ; ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A że tak powiem Jan Paweł II był artysta?? Chyba nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a macie już poprawne odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zivia napisał:
A że tak powiem Jan Paweł II był artysta?? Chyba nie
A co to, przepraszam bardzo, ma wspólnego z tematem pracy? Mieliśmy napisać rozprawke, który współczesny wybitny Polak ( żyjący w XX i/lub XXI wieku) wg nas powinien zostać zapamiętany przez przyszłe pokolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aa, ten test nie był ani banalny, ani łatwy. Ale nie był też jakoś wybitnie trudny. Średni, chociaż pewnie narobiłam mnóstwo błędów. ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jan paweł II nie był artystą ? przeciez był autorem wileu wierszy i krótkich opowiadań. to trzeba było uwzględnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi do testu humanistycznego 1. B 2. A 3. C 4. D 5. A 6. B 7. C 8. D 9. C 10. B 11. A 12. D 13. B 14. D 15. A 16. D 17. B 18. B 19. D 20. A Test humanistyczny - odpowiedzi do pytań otwartych 21. Alek pomyślał, że jeśli wejdzie na cokół na wariata, to potraktują go jak pijaka. Przecież nikomu na myśl nie przyjdzie, że zamierza zlikwidować płytę. 22. Umarłych wieczność, chwiejna waluta. 23. Poważny, refleksyjny. 24. Wieczność - ciągła pamięć o umarłych. 25. O zdrajcy nie należy pamiętać, wznosić mu pomników. 26. Ludzie wydający sondy o innych, powinni wypowiadać się w sposób jawny, bezstronny. 27. Cokół może służyć za podstawę dla wielu postaci umieszczanych na pomnikach. 28. Paleta z farbami, pędzel. 29. Matejko stoi w wykroku. Prawą rękę ma uniesioną w górę, lewą odchylona do tyłu. 30. Na przykład: UWAGA! Urząd Miejski w Szczecinie ogłasza konkurs na projekt pomnika Jana Matejki. Pracę proszę składać w sekretariacie Wydziału Architektury do dnia 14.stycznia 2011. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15.lutego 2010. Główny Architekt, Robert Duchowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba było. Trzeba było po prostu podać 3 argumenty świadczące o tym, że jest to osoba godna zapamiętania, a każdy mógł wymyśleć różne powody, no bez przesady, ludzie.. P.S. Oficjalne arkusze i odpowiedzi będą jutro w Wyborczej, albo na www.operon.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było źle, ale zdecydowanie za dużo historii.;/ Jutro najgorsze bo matma . Mi osobiście rozprawka przypadła do gustu pisałam o Irenie Sendler . Ale zobaczymy . Ogólnie był średni poziom tego egzaminu. Mogło być gorzej mogło być lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to nie chodziło o artystę tylko takiego czlowieka który ma jakieś zaslugi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałam o Kubie Wojewódzkim xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...