Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No ja tez mialam test o czekoladzie;p tylko ze nie znam strony gdzie sa odpowiedzi;/ plis jak cos znajdziecie te odpowiedzi to piszcie na nr gg: 10363288.Z góry dzieki:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi szukajcie na str. www.operon.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi szukajcie na str. www.operon.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wszyscy napisali na 40 pkt. akurat!!!!!!! Ja nie napisałam najlepiej ale miałam 35 pkt. (wiem bo nam już sprawdzili)ale się z tego cieszę bo mogło być gorzej.. No ale szczerze mówiąc nie był on tak makabrycznie trudny.......ciekawe jaki będzie ten prawdziwy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam nie miałem rzadnego stresu koledze przedemną podpowiadałem dyro każdemu podpowiadał a ja miałem 39/40 wczoraj sie dowiedziałem a test był po prostu załosny podro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemka ja napisałem na 40/40 test był taki prosty że jak by był taki 8 kwietnia to bym sie napił xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te próbne testy wcale nie były trudne ja miałam 38/40.I w ogóle poco są takie testy w szóstej klasie??W trzeciej gimnazjum to ja rozumiem,ale w szóstej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisałem 5/40 i co podskoczycie mimmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dostałem 28/40\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w szóstej są bardzo potrzebne ja w pierwszym teście prubnym miałem 15 a w 4 37 pkt to jest łatwe tylko sie boje tego głuwnego testu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosa, nic dziwnego, ze miales 15 p!! pewnie z polaka, co? nie pisze sie prubny, tylko PRÓBNY, nie pisze sie gluwny, tylko GŁÓWNY. człowieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na prubnych mialem 28pkt. , a tera juz jutro pisze ten test glówny i troche sie boje . Ten test jest z poznania jak ktos wie gdzie go znalesc to dajcie cynka :email :dida1 318@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaś jakiś spr. musze pisac ja napisałemw 35min. i mam 34ptk. Próbny był banał... Teraz co wyjdzie w czwartek... Mam lekkiego motyla XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANKA22 napisał:
Tak wszyscy napisali na 40 pkt. akurat!!!!!!! Ja nie napisałam najlepiej ale miałam 35 pkt. (wiem bo nam już sprawdzili)ale się z tego cieszę bo mogło być gorzej.. No ale szczerze mówiąc nie był on tak makabrycznie trudny.......ciekawe jaki będzie ten prawdziwy????
Masz rację ja miałam 37, a najwięcej w naszej budzie było 38.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałam 34 pkt. ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak dobrze jak na 35min ;-) Ale NIGDY nie oddawajcie sprawdzianu wcześniej niż przeznaczony czas na napisanie. Naprawdę nie polecam, też zostawianie ''nieruszonych'' zadań ! Jak się czegoś nie rozumie, zadanie zostawia się na potem, ale trzeba do niego wrócić ! Życzę Wam jak najwięcej pkt. ;-) Hoho ;-) ciekawe na ile ja napisze. Pozdrawiam OfErMa ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA NA PRÓBNYM MIAŁAM 33 NA 40 ALE ZATO MY MAMY NAJWIĘKSZY POZIOM W CAŁEJ GMINIE Z 26 MIEJSCOWOŚCI!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to miałem 30pkt. (nie wiem czy Ok jak na chłopaka xdd)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mialel 37 i sie nie podniecam tak jak wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MIALEM 45 NA 40 I CO ZAGIELO WAS CO NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...