Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próbny test gimnazjalny 2013 - język polski, historia. ODPOWIEDZI

Utworzony przez poprawa, 13 listopada 2012 r. o 14:15
szkoda tylko, że są 4 możliwości, więc polski nic nie wnosi w tym momencie (u jednej osoby odpowiedź A mogłaby być prawidłowa, a u innej C)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia to masakra. Polski proste. Moja szkoła jest tak genialna, że dziś pisaliśmy polski i matematykę- historię mamy za darmo. Fajnie, nie? ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie.. rozprawka była taka jakaś dziwna. Nie można było się zgodzić lub nie zgodzić, tylko dlaczego... pierwszy raz sie z taką spotkałam.. ; o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę nie wiem jakie macie powody do płaczu. Test masakryczne prosty. Płacz nad rozprawką także nieuzasadniony. Rozprawka musi być ponieważ jest to jedyna możliwa forma sprawdzenia poziomu waszej sprawności językowej. A co do jednego komentarza. W formie jaką jest rozprawka nie trzeba zaprzeczać, ani potwierdzać tezy. Chodzi o omówienie tematu. Do książek dzieciaki i będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woow co było z matmy ?! : oo skoro ją pisałaś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie co było na matmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat rozprawki beznadziejny, trudny i ciężko było wybrać argumenty. Historia.. hm 1/3 nie miałam na lekcji także pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozprawka mnie przeraziła. -,- 10 min zastanawiałam się, co napisać. Gdy już napisałam i przeczytałam to w tedy dopiero zrozumiałam temat. Całkiem źle to napisałam i nie było już czasu poprawić. Z historii maskara, większość strzelałam ;( . Ale dziś to jeszcze nic, jutra się boję. Nie rozumiem matmy, a mamy z tego ocenę, pff .Nie wiem co ja będę robić przez te 90 min jutro, . Powodzenia wszystkim ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak można było wymyślić taki głupi temat rozprawki chyba tylko ułomny człowiek i bez rozumu go zadał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z tym masz zupełną racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba umieć ściągać ! Nauczyciele ślepi jak.. Ale rozprawka naprawdę posrana, co za cep to wymyślił..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema Ogólnie to test nie był trudny ^^ z lajtem do niego podeszłam , ale bez jaj rozprawka była poje*ana ; / A co do nauczycieli to ściągam już od 6 klasy podstawówki i nigdy mnie nie złapali ;d oni są ślepi ^^ i dobrze powiedziane ^^ trzeba umieć ściągać ;p siedziałam na pierwszej ławce i dałam rade ;p WY TEŻ DACIE POZDROO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...