Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niezaszczepieni to kanciarze i rezerwuary dla mutacji wirusa. Podzielę się tym co sam doświadczyłem. Mamy takiego "sąsiada", który całą klatkę przekonywał, żeby sie nie szczepić, wiecie, otwórzcie oczy, albo że słabo przetestowana, albo że powikłania, generalnie wszystko, a najbardziej to, że to jak zwykłą grypa i że jego takie rzeczy nie biorą. Strasznie konserwatywny typ. I niedawno, wyszło szydło z worka, dosłownie przez przypadek, okazało się, że on nie tylko już jest zaszczepiony dawno temu, ale że i w naszej przychodni czeka na niego doszczepienie, booster. Ja już wiem, i ciekaw jestem jak długo będzie iść i dalej tą farse grać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio, a niechby, że sie nie zaszczepił, to ja to nawet rozumiem, ale że ***szcz jeden wszystkich odwodzi od szczepień a sam jest zaszczepiony, to to jest taki poziom dna, jakiego nieczęsto można uświadczyć. Myśmy się akurat dowiedzieli, przy akcji z doszczepieniem boosterami, i to zbiegiem okoliczności. Ale, ilu wśród antyszczepionkowców jest takich to nikt nie powie. Zero szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z twojej opowieści wynika że zaszepieni to "kanciarze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
( METATRON ) - Z twojej opowieści wynika że zaszczepieni to "kanciarze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...