Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proces księdza oskarżonego o molestowanie dziewczynek. Do sądu wchodził śpiewając psalm [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2019 r. o 11:15 Powrót do artykułu
A o Sadowskim sąd zabronił upowszechniać informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowska rzeczywistość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kobiety niesłusznie świadczyły przeciwko księdzu.., to trudno im będzie się odbić od dna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to biskup TYRAWA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" nie stawajcie się niewolnikami ludzi " - 1 list do Koryntian 7:23b ..... wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą mieć odpuszczonych grzechów, nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary ... W nowym przymierzu już nie potrzeba : "świętego budynku", "świętych dni" , " kasty kapłańskiej" , "świętych szat", "swiętego jedzenia"itd -- wielu osób jest niewolnikami czy to Watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków Jehowy,Strażnicy itd. Nie potrzeba księży, papieży, Marii ani organizacji religijnych. Wystarczy żywy - wszechmogący JEZUS CHRYSTUS ... " I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - Dzieje Apostolskie 4:12 Biblia Warszawska ... " Jezus znowu powiedział do nich: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - Ewangelia Jana 8:12 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - za nim nie księżmi i organizacjami.... " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem " - Ewangelia Jana 14:6a - ON a nie papieże, Strażnice, organizacje itd ______________google : " wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych " _______ " Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo" __________"Jezus Stwórcą życia - informacja w DNA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śpiewak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mogą hieny przytoczyć, ktory to psalm śpiewał? To mogłoby już coś nam powiedzieć. Co do nawiedzonego gościa. 11 listopada będzie świętowany po raz 502 dzień przybicia tez do drzwi kościoła przez martina Lutra. Dwa lata temu obchodzono 500lecie z tego wydarzenia. Obecnie jest to Dzień Reformacji. I tam ów uczony wyjawił wiernym, że grzechy nie są odpuszczane za kasę. Pozostawił 2 sakramenty z 7miu. I też uważał, że Kościół może dobrze sobie poradzić bez księży. To w latach 1522-24 wybuchło powstanie rolników. Trochę zniszczyli kosciołow, klasztorów, setki tysięcy wyrżnęło się nawzajem. Ogólnie fajnie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ochrona sądu przed zakłócaniem jego powagi?Mnie raz właczyła się komórka i o mało nie zostałem ukarany 500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze pod cela pospiewasz niedlugo inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest bardzo kontrowersyjna; z jednej strony powszechna pedofilia w KK; z drugiej nagonka na KK prowadzona przez srodowiska skrajnie lewicowe i ruch LGBT. Mocno podejrzewam, ze jako "molestowanie seksualne" czy "pedofilie" mozna podpiac wiele calkiem niewinnych zachowan i zalezy wylacznie od swiatopogladu i zamilowan politycznych sedziow jaki bedzie wyrok a sprawiedliwosc i jak bylo to malo wazne niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie trudno o obiektywizm bo tropienie pedofilii w kosciele jest bardzo modne / trendy i oplacalne. Latwo tutaj o naduzycia i oskarzanie zupelnie niewinnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pensjonariusze ZK już się chieszą. już nowa dziura puka do ich drzwi. pobiegną go przywitać a serce jego mocno drży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pirwse ,to taka sobie piosenka kościókowa,a nie żaden psalm palanty redaktórskie ,a po drugie cós dość cienko ją spiwał,co by świadcyło ,że jajków już ni ma od jakiegoś czasu. swoją drogą Jesusa szyja boli od ciągłego kręcenia ,jakich to ma ziemskich pomocników d/s niebieskich. natomiast dziwi postawa wiejskiej czerni, nawiedzonych parobków i starych wiejskich dziewuch,może nie lubili tych dziewczynek komunijnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeden chlew barbarzyństwo i całkowite zbydlęcenie ! To hańba, że takie bydło jeszcze jest w XXI wieku ! Gdzie i kto to spłodził ! GROZA ! I CHLEW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemny Lud żąda Igrzysk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie śpiewał w oknie za kratami o ile mu współwięźniowie pozwolą ,a może dostanie w zawiasach ,zależy od urody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...