Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesor KUL: Muzyka Jacksona jest demoralizująca

Utworzony przez STYX, 27 czerwca 2009 r. o 21:52
Jak to się dzieje,ze państwo polskie finansuje taką wylegarnię deb***izmu jak KUL ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi cię głupolu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby o czymś dyskutować ,to trzeba się na tym czymś znać.to dotyczy też profesorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a w kiblach burdel, znaczy się ostre rżnięcie, zużyte kondomy i lecące bluzgi na katojebliwej uczelni to nikogo nie rażą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Profesorowi" katolickiej uczelni nie przystoi dwa dni po śmierci kogokolwiek ocenienia człowieka jako "przekazującego demoralizujących, treści lewicowych, i to w sposób zdecydowanych". Zmarł CZŁOWIEK i trzeba ludzkiego podejścia do Jego tragedii. Trzeba mieć ograniczony umysł żeby mówić i myśleć w taki sposób. WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gardzę takimi ludźmi jak Jaroszyński, KUL powinien się ich wstydzić! A Jackson niech spoczywa w pokoju. Odszedł wielki artysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnych rzeczy nie wypada choćby studiować na KUL. pieczątka z każdego pierwszego piątku miesiąca by móc zaliczyć semestr to porażka, tak samo obowiązkowa ,,ekonomiczna myśl JPII'' na ekonomii to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komputery zbłądzuły pod strzechy, nie przykryje tych strzech i dwadziescia pięter bloku. Jeżeli Dziennik jest lekturą dla takich jak wyżej komentujący to ja dziękuję, czytałem ostatni raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Komputery zbłądzuły pod strzechy, nie przykryje tych strzech i dwadziescia pięter bloku. Jeżeli Dziennik jest lekturą dla takich jak wyżej komentujący to ja dziękuję, czytałem ostatni raz.
TO CZEŚĆ!!! xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak muzyka moze byc demoralizujaca? Jak ktos kto reprezentuje Kosciol Katolicki moze wypowiadac sie na temat muzyki, lub na jakikolwiek temat niezwiazany z kosciolem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechajby ten ignorant Jaroszyński "usłyszał" słowa śpiewane przez Michaela w piosenkach np. w The earth song, we are the world czy They don't care about us. Nie rozumie durne stworzenie że człek wspomniany niósł dobro na swych ustach. Ale nic to. Nie usłyszy on ich. Ten Lepper KuLowski. JankoChanowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie jaroszyński (...)
Ostatnio edytowany 28 czerwca 2009 r. o 00:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczucie dla studentów tego pseudo profesora....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wygląda miłość blizniego lansowana w chrześcijaństwie , żenujace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tacy są właśnie profesorowie KUL - dzisiaj opluwają Michaela, a za kilka dni będą nadawac doktorat honoris causa gloryfikatorowi morderców polskich dzieci na Wołyniu - Juszczence !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za tego profesorka-śmiecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki profesor taka wypowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Komputery zbłądzuły pod strzechy, nie przykryje tych strzech i dwadziescia pięter bloku. Jeżeli Dziennik jest lekturą dla takich jak wyżej komentujący to ja dziękuję, czytałem ostatni raz.
Komputer to Ty dopiero zobaczyłeś analfabeto. he he he zbłądzuły !!!!!!!! To ty chyba zbłądzułyś he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA HA Z NIEGO TAKI PROF JAK Z KACZYNSKIEGO cytat ze strony kul: "dr hab. Piotr Jaroszyński, prof. KUL" PROF KUL haha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! umyj sie facet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie społeczeństwo tacy idole...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...