Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profilaktyka nowotworowa - dlaczego badania są tak istotne?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2017 r. o 10:19 Powrót do artykułu
Ludzie jak się sami nie weźmiecie za siebie nie przestaniecie żreć śmeciowego pełnego chemii żarcia, cukrów, pić tych wszystkich słodzonych syfiastych napojów, palić fajur, korzystać z nadmiaru chemii (pudry, lakiery, różne psikadła) i nie zaczniecie jeść pożywienia zawierającego wit pić soków prawdziwych to żaden lekarz wam nie pomoże i żadne badanie profilaktyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chorowałem na raka prostaty. Usunieto mi ten gruczoł. przed operacją zrobiłem badanie PSA z wynikiem 11,6 następnie przez 3 tygodnie stosowałem ekstrakt konopny CBD + CBDA 6 % kupiony w Konopnej Farmacji w Poznaniu Przed samą operacją zrobiono mi badanie PSA i wynik tego badania wyniósł 8,2 czym to wytłumaczyć? Warto wspomagać leczenie może ktoś to uzna za reklamę ale w internecie dużo podrób także odsyłam do sprawdzonego sprzedawcy www konopiafarmacja pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***konopiafarmacja.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...