Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura: dokumenty agenta TW „Bolek” są autentyczne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 r. o 11:01 Powrót do artykułu
To było oczywiste od czasu tzw. listy Macierewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas zamknac wieko trumny ze skompromitowanyn medialno-politycznym projektem komunisty Kiszczaka o nazwie "Lech Walesa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle lat esbecy okłamywali cały Świat.... Czym Polska zgrzeszyła, żeby wcisnąć jej takiego UBolka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiszczak stworzył, a Kiszczakowa zniszczyła "ikonę" bezpieki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak Bolesław ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nic nowego - ale przynajmniej ludzie skarżeni przez Bolesława będą mogli się odwoływać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolesław Wałęsa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to on, był, jest i będzie symbolem wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cel uswieca srodki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! było nie było rozwaliL komune w Europie tego mu nikt nie zabierze; walesa na zawsze symbolem; znaja go na wszystkich kontynentach tak jak jana pawla II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały układ polityczno kościelny po Magdalence opierał się na KŁAMSTWIE. Co zrobią PO, PSL i biskupi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Dla mnie to on, był, jest i będzie symbolem wolności
A dla mnie vw golf symbolem niezawodności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
cel uswieca srodki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  było nie było rozwaliL  komune w Europie tego mu nikt nie zabierze;   walesa na zawsze  symbolem; znaja go na wszystkich kontynentach tak jak jana pawla  II
Pokaż mi jeden przyład kiedy Wałęsa OSOBIŚCIE rozwalał komunę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek kręcił lody z komuchami, w Magdalence już na nagraniach było widać, że się dobrze znają. Co taki prostak mógł sam zrobić tylko dzieci resztę komuchy za niego robili żeby się przerzucić na kolejny system jako biznesmeni lub po. Komuna padała to mieli swojego człowieka co miał ich niby w skarpetkach puścić, a ja do tej pory nie widziałem biednego komucha. Wszystko pod wodzą solidarności jak komuna była już na dnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcem ale muszem, wiem ele nie powiem, mogiem ale nie muszem, tak ale nie. stanowczo za dużo tych "ale".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wałęsa że rozwalił komunę to fakt.ale najbardzej ciekawe kto min sterował,mimo pomocy regana i św jana pawła ii. kto mim sterował weź ty prze*** przez płot i rozal ustrój samodzielnie mimo pomocy kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczorek napisał:
wałęsa że rozwalił komunę to fakt.ale najbardzej ciekawe kto min sterował,mimo pomocy regana i św jana pawła ii. kto mim sterował weź ty prze*** przez płot i rozal ustrój samodzielnie mimo pomocy kolegów
Ja nie rozumieć co twoja glendzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lemingi upadł nasz ostatni autorytet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDELEGALIZOWAĆ PełO-ZSL-LSD - byli bezpośrednimi beneficjentami płodu organu kiszczaka i jaruzelskiego. Ponad 25 lat okłamywali i okradali Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale siara - na cały świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obalił komunę?! PADŁEM!! Jedyne co obalał to: w okresie 11 miesięcy internowania w Arłamowie wypił: spirytus–2 butelki,wódka–289,wino–158,winiak i koniak–59,szampan–238,piwo–1115
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...