Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Promocje w lubelskich sklepach kuszą klientów

Utworzony przez lublin, 30 grudnia 2010 r. o 19:20
w lbn slabe marki sklepow i malo prawdziwych galerii handlowych na wyprzedaze to za granice pl lub do wawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh . . . Lublin to jedna obora jest. Wieśniaki z Biłgoraja, Janowa i Kraśnika to dla nich tylko sklepy NIKE, Adidas, Wrangler, Lee. Żałosne wsiury - przyjada swoim golfem IV lub audi a4 - a6 na blachach LBL, LKR, LJA i zgrywaja kozakow. Wy buraki tyle wiecie o dobrym ubraniu . . . Żal.pl Prawdziwe marki są w galeriach Wa-wa, Kraków, a napewno nie OLIMP czy PLAZA - obora dla wieśniaków ubierających się w House, Cropp i innych 'wiejskich sklepach"/ Tak to jest jak sie jest z Biłgoraja itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro napisał:
Wieśniaki z Biłgoraja, Janowa i Kraśnika to dla nich tylko sklepy NIKE, Adidas, Wrangler, Lee. Żałosne wsiury - przyjada swoim golfem IV lub audi a4 - a6 na blachach LBL, LKR, LJA i zgrywaja kozakow. Wy buraki tyle wiecie o dobrym ubraniu . . . Tak to jest jak sie jest z Biłgoraja itp
~Jaro~ tak samo mówią o Nas jak przyjeżdżasz do Warszawy lub Krakowa na blachach LBL, LU./.. W Lublinie nie ma prawdziwych wyprzedaży!MediaMarket ma strasznie drogi sprzęt, nawet na promocji jest w takiej samej cenie co u konkurencji bez obniżek! Ciuchy są zajebiście drogie, nawet we Francji ciuchy sa tańsze o połowę! Już nie mówie o USA, gdzie 1/3 ceny naszej to wszystko kosztuje, a też jest importowane z Chin tj. większość tego syfu Chińskiego, ale co zrobić.Chiny nas kupią za tanie ciuchy i drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro!!! To że Ci tatuś kupił samochód to nie znaczy że możesz pisać obrażliwie na ludzi, którzy sami zarobili na swoje audi a4, golfy 4.. Jestem z Biłgoraja i się tego nie wstydzę. Ale jak szanowny mieszczuch lubelski mówi na mnie wsiur i wieśniak to tylko świadczy o jego hamstwie i cwaniactwie... Żal mi Ciebie Jarusiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro napisał:
Heh . . . Lublin to jedna obora jest. Wieśniaki z Biłgoraja, Janowa i Kraśnika to dla nich tylko sklepy NIKE, Adidas, Wrangler, Lee. Żałosne wsiury - przyjada swoim golfem IV lub audi a4 - a6 na blachach LBL, LKR, LJA i zgrywaja kozakow. Wy buraki tyle wiecie o dobrym ubraniu . . . Żal.pl Prawdziwe marki są w galeriach Wa-wa, Kraków, a napewno nie OLIMP czy PLAZA - obora dla wieśniaków ubierających się w House, Cropp i innych 'wiejskich sklepach"/ Tak to jest jak sie jest z Biłgoraja itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro napisał:
NIKE, Adidas, Wrangler, Lee. "Żal.pl" House, Cropp
oo żal.pl - znaczy --> pisało to dziecko neostrady wymieniłeś dziecko większość sklepów normalnych, więc nie zostaje dla ciebie nic, no choćby, że się w dolcze i gabana, lakoście ubierasz no to wybacz... ale jak się kupuje na targu pod zamkiem to krytykować nie wypada... jeszcze pewnie nosimy dresik w 4 paski i szlik motoru, białą czapeczkę? hahah żal mi takich jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no Ty pewnie sie ubierasz w lumpeksach "tanie odzieże" bo co widze to firmowe sklepy Cie nie interesuja..albo ubierasz sie w adidosie lub nike kupione w warszawie hehehe. a co Ty masz do ludzi z Bilgoraja Kraśnika itd. sam jesteś zwyklym wieśniakiem co nie wyjezdzał nigdzie po za Lublina tereny idiota z ciebie i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natalia napisał:
Nie no Ty pewnie sie ubierasz w lumpeksach "tanie odzieże" bo co widze to firmowe sklepy Cie nie interesuja..albo ubierasz sie w adidosie lub nike kupione w warszawie hehehe. a co Ty masz do ludzi z Bilgoraja Kraśnika itd. sam jesteś zwyklym wieśniakiem co nie wyjezdzał nigdzie po za Lublina tereny idiota z ciebie i tyle.
Wlasnie pokazałas Laluniu, że dla Ciebie marka sklepu to tylko Adidas Nike i inne ścierwo. Żyjecie buraki w świadomosci, że buty za 300zł maja wyglad. W glaerkach sa sklepy, w których nie ubieracie sie, bo jak wyjdzie w ciuchach Zary, Bershki itp to Wasze ziomale nie beda stękać, jak na nowe NIKE czy spodnie Wranglera. Laseczko, kojarzysz mi sie z czymś, co chodzi w białych kozakach i z białym paseczkiem, a kolesia masz co chodzi w bluzie z kapturem i kożuszkiem na kapturze. No po prostu żal.pl NIKE - kupujcie, w lbn dupy na to leca i frajerzy w spodniach z House;a i Croppa. CO do Bilgoraja - żenujące jest jaki Lole z Bilgoraja zgrywaja cwaniaków, bo dosiąda sztrucla golda4 czy jakas audi z 1999r - no i obowiazkowo żel na głowie, okularki na cala gebe. Ludzie, Wasze lansowanie jest dobre w LBN. Chociaż i tam sie zbijaja z Waszych pieknych blach LBL na waszych śmiesznych golfikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władek napisał:
Jaro!!!To że Ci tatuś kupił samochód to nie znaczy że możesz pisać obrażliwie na ludzi, którzy sami zarobili na swoje audi a4, golfy 4.. Jestem z Biłgoraja i się tego nie wstydzę. Ale jak szanowny mieszczuch lubelski mówi na mnie wsiur i wieśniak to tylko świadczy o jego hamstwie i cwaniactwie... Żal mi Ciebie Jarusiu
Ej Goguś, nie dygaj tak! Bo Ci pasek klinowy w Golfie czy innym gównie z lat 90-tych pójdzie. i czym pod plaze zawitasz? Jak sztrucel padnie to nie ma bata, bo jak pojedziesz do plazy - a tak panisko LBL, LLU, LKR, LJA zajedzie do plazy na "shopping" i łazioruje po "szopach" bez kurteczki, w trampeczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hiacynta napisał:
oo żal.pl - znaczy --> pisało to dziecko neostradywymieniłeś dziecko większość sklepów normalnych, więc nie zostaje dla ciebie nic, no choćby, że się w dolcze i gabana, lakoście ubierasz no to wybacz... ale jak się kupuje na targu pod zamkiem to krytykować nie wypada... jeszcze pewnie nosimy dresik w 4 paski i szlik motoru, białą czapeczkę? hahah żal mi takich jak ty
Jak już cos to "Dolce & Gabbana" i "Lacoste". Widać hujowe podróbki kupujesz ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po czym wieśniak poznaje wieśniaka?! Że sam jest wieśniakiem )) to do Ciebie Jaro. Każdy człowiek ubiera sie na miarę swoich potrzeb i kieszeni a Ty napewno nie jestes osobą ktora moze ich osądzać. Czytając wszystkie posty to jest mi żal właśnie Ciebie i Twojego ograniczonego myślenia i światopoglądu. Dlaczego przemawia przez Ciebie taka złość i zawiść??? Mam nadzieje ze w Twoim sercu zagości dobroć tego Ci życze w Nowym Roku. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hiacynta napisał:
oo żal.pl - znaczy --> pisało to dziecko neostrady wymieniłeś dziecko większość sklepów normalnych, więc nie zostaje dla ciebie nic, no choćby, że się w dolcze i gabana, lakoście ubierasz no to wybacz... ale jak się kupuje na targu pod zamkiem to krytykować nie wypada... jeszcze pewnie nosimy dresik w 4 paski i szlik motoru, białą czapeczkę? hahah żal mi takich jak ty
Ja chodze w dresiku i szaliku Motoru i tępie lamusów i studenciaków z wioch takich jak ty co jak myslą że połaża po sklepach ,pojda p[are razy do czekoladki,fashion to juz są qrwa wielcy państwo.W dresie poginam bo tak mi wygodnie i jebie mnie co taka wsiowa pseudodama sobie myśli heh,taka róznica że mnie stać na wszystko a taka wiesniara jakl ty musi dym,ać w butiku w plazie czy jakimś mcdonaldzie żeby móc raz na miesiac pojśc sie polansowac do fashion albo zrobić shopping heheh,wejdzie taka jedna z druga czy inny wiesniak na uczelnie i myśli że jest zajebisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław ty tępy idioto. Gdybym cie zobaczył na ulicy w tym twoim dresiku to ciekawe czy byłbyś taki mocny w gębie. Sram na takie ścierwa jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że się ostro na forum zrobiło. To jak jesteście tacy mądrzy to zapraszam 3 stycznia około godz 20 na Plac Litewski, obok pomnika. Zobaczymy kto jest taki mocny frajerzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław napisał:
Ja chodze w dresiku i szaliku Motoru i tępie lamusów i studenciaków z wioch takich jak ty co jak myslą że połaża po sklepach ,pojda p[are razy do czekoladki,fashion to juz są qrwa wielcy państwo.W dresie poginam bo tak mi wygodnie i jebie mnie co taka wsiowa pseudodama sobie myśli heh,taka róznica że mnie stać na wszystko a taka wiesniara jakl ty musi dym,ać w butiku w plazie czy jakimś mcdonaldzie żeby móc raz na miesiac pojśc sie polansowac do fashion albo zrobić shopping heheh,wejdzie taka jedna z druga czy inny wiesniak na uczelnie i myśli że jest zajebisty
Takiej ku***e jak ty, smieciarzu z szalikiem motoru na który wysrać sie szkoda, wsadziłbym ci butelke denturatu w d*** i podpalił. Moze bys zmadrzał obszczymurze w białym dresiku. Wszystkich poje***cow MOTORU wyjebać na sybir niech śnieg liża. Mendy spoleczne, za moje podatki policja ma pilnowac ich pseudo meczykow! Śmieciarze! Kazdego cwela w bialym dresie, bialej czapce - a nawet w czarnym dresie i butach NIKE powinno sie wieszac za jaja na Litewskim. BIAŁE DRESY TO FRAJERZY! Studentów sie czepiasz wszo, bo co, podstawowke smieciu ledwo skonczyles! Studenci maja was kibole motoru i biale mendy dresiarskie w du***!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro napisał:
widzę że się ostro na forum zrobiło. To jak jesteście tacy mądrzy to zapraszam 3 stycznia około godz 20 na Plac Litewski, obok pomnika. Zobaczymy kto jest taki mocny frajerzy!!!
przynajmniej nie musiałem tego pisać, widać, że studenci podobnie myślą co do pewnych spraw ;D a dres to frajer i nic tego nie zmini, stać cie dresie? ukradłeś - czyli nie twoje, więc nie stać, a jak już to tata ci dał, więc nie ty.......a co do tego to prawda, dresik myśli, że gimnazjum, albo zawodówa to poziom... ohh nie no poziom najniższy jak się patrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj nie ten cytat, zamiast "studentki" ten pajac się zacytował, jaro - czytaj dziecko z upośledzeniem umysłowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...