Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ja opiekuna do mego kunia zatrudnię może mi PSL i PO a być może KOD rekomenduję? skończcie z tymi głupotami szanowni dziennikarze pseudo
twojego konia to sam se wal, albo zgłoś się do Jarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wałacha lepiej idol Biedroń to robi ? a może też go odsuną i będzie lament zwłaszcza rolników z Marszałkowskiej ?ot czasy nie mają dziennikarze czym się zajmować jedynie kuńmi nowa prawdą bolka czy też łzami odrywanych od wieloletnich koryt.tematy godne superstacji ale co się dziwić skoro to nawet GW podemuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zacznijcie myslec! Czy taki dyrektor ma bezposredni kontakt ze zwierzetami?! NIE Sa ini od tego a taki dyrektor ma byc menadzerem dobrym a nie stajennym :)   Byle taki alko... olbryski (celowo z malej bo ta zaden autorytet a dno..) cos tam powiedzial lub inny pseudo znawca a bezmozgi podchwyca to i ujadają jak pieski !   Jestem zdania ze jak ktos przebywa za dlugo na stanowisku to dopuszcza sie uchybien i innych przekretow. POzyjemy zobaczymy co z tego wyniknie ale 99%ludzie nie ma pojecia o hodowli koni, ale przed kamerami wszyscy to eksperci i jakie to beda szkody itp.   Pff zenada, zajmijcie sie ludzie swoja praca bo tv wam nie da jesc...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EL Paso,mam rozumieć że Białobok i Trela zostając prezesami mieli już rozwinięte kontakty na świecie?Zacznijcie myśleć sami,nie w takich firmach zmieniano prezesów a biznes kręci się sam.Jeśli komuś zależy to dla niego jest bez znaczenia kto tym zarządza!
Białobok objął stanowisko dyrektora stadniny w Michałowie po 20 latach pracy i nauki u Jaworowskiego, twórcy sukcesu Michałowa. Trela zanim został dyrektorem przez ponad 20 lat pracował w Janowie pod okiem Krzyształowicza, początkowo jako lekarz weterynarii a potem jako hodowca. Pan Skomorowski nie miał nigdy kontaktu z końmi a dzisiaj zarządza stadem w którym są najlepsze klacze na świecie. To jest eksperyment gdzie stawka jest bardzo wysoka a przykłady podobnych zmian są bardzo przygnębiające, próby odtworzenia wygasłych rodów to później praca na całe pokolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe zamieszanie spowodowane jest drobnym nieporozumieniem, które najprawdopodobniej zostanie sprostowane, a szkody naprawione!  Doradcy polityczni PiS zasugerowali potrzebę podjęcia walki z Arabami, a Pan Jarosław Kaczyński nieopatrznie zrozumiał tę sugestię i zajął się końmi!   
you made my day 100/100 :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zacznijcie myslec! Czy taki dyrektor ma bezposredni kontakt ze zwierzetami?! NIE Sa ini od tego a taki dyrektor ma byc menadzerem dobrym a nie stajennym :) Byle taki alko... olbryski (celowo z malej bo ta zaden autorytet a dno..) cos tam powiedzial lub inny pseudo znawca a bezmozgi podchwyca to i ujadają jak pieski ! Jestem zdania ze jak ktos przebywa za dlugo na stanowisku to dopuszcza sie uchybien i innych przekretow. POzyjemy zobaczymy co z tego wyniknie ale 99%ludzie nie ma pojecia o hodowli koni, ale przed kamerami wszyscy to eksperci i jakie to beda szkody itp. Pff zenada, zajmijcie sie ludzie swoja praca bo tv wam nie da jesc...
Chyba sam nie wierzysz w to co tutaj nabazgrales ale rozumiem takie wytyczne od prezesa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...