Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwykle widzą tylko siebie. Chuj że kierowcy zawodowi tracą tam czas ważne że sobie zablokowali wsiury i tym na pewno wzruszyli tych z Wiejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tobie wsiurze powinni placic 1 grosz za kilometr a wtedy niech beda porzeczki po 30 groszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że zablokują ich w żniwa, aż woda w traktorach im się zagotuje. Wieśniaki, nieroby, nieuki, kołki, prostaki. Na wiejską niech idą strajkować pisowskie nasienie zakażone syfem. Takich matołów chodzących po przejściu w kółko należy od razu zawozić do aresztu i nakładać kary aż im się agrestem odbije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się wiejskim pastuchom-pachołkom  sadownikom  coś nie podoba to niech sprzedadzą ziemię , zdejmą gumofilce i niech roznoszą ulotki w Białej Podlaskiej lub niech naucza się języka angielskiego i niech wyjadą do Anglii na zmywak. Ciekawe czy te cepy podatki legalnie płacą i czy na legalu zatrudniają ludzi do zbioru tych owoców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dupie mam ich porzeczki! Dla mnie to mogą im nic nie płacić. Trzeba być chorym baranem żeby zablokować wieś nad Bugiem gdzie nic się nie dzieje i nikt tego nie widzi. Oni wszyscy są z pisu widać po ryjach, a jak się dobrze przyjrzeć to z gęb paruje im wiśniówka za 4,5 zł. Co są winni kierowcy baranie jeden z drugim? Do dudy idź z żalami wieśniaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sejm blokować barany jeb.... a nie ludziom życie utrudniać co uczciwie pracują. Powinni strzelać bez ostrzeżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....do niedawna 60% mojej produkcji materiałów budowlanych eksportowałem na Ukrainę i Białoruś! Obecnie ponoszę obliczalne straty, ale czy mam zablokować drogę, aby zaakcentować problem? Najprawdopodobniej nikt by tego nie pochwalał, ponieważ będąc przedsiębiorcą powinienem znaleźć innego odbiorcę ... Pracowników nie interesuje pusta kasa, a słusznie domagają się regularnych wypłat pensji .. Tego typu akcje nie przysparzają producentom empatii wśród zwykłych użytkowników dróg tym bardziej, że właśnie mam w drodze do Brzeście siedem TIR-ów załadowanych efektem ciężkiej pracy kilkudziesięciu ludzi  ... Nie wiedziałbym o tym "strajku" gdyby nie informacje od kierowców obawiających się terminowości dokonania zlecenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W du*** mam ich porzeczki! Dla mnie to mogą im nic nie płacić. Trzeba być chorym baranem żeby zablokować wieś nad Bugiem gdzie nic się nie dzieje i nikt tego nie widzi. Oni wszyscy są z pisu widać po ryjach, a jak się dobrze przyjrzeć to z gęb paruje im wiśniówka za 4,5 zł. Co są winni kierowcy baranie jeden z drugim? Do dudy idź z żalami wieśniaku!
Jak do Dudy chóju jak Bul w korycie i POlszewicy jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja jak za komuny powinna pałami rozgonić to stado baranów w filcach. Jak im się nie opłaca uprawa porzeczek to niech się osły przebranżowią ale widocznie są na to za głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...