Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest "pieczątkowy": Lekarze podejmą decyzję w przyszłym tygodniu

Utworzony przez Kiepski, 5 stycznia 2012 r. o 19:46
Mam pomysła. Po prostu olewać tych lekarzy którzy wolą (albo którym kazano) postawić czerwoną pieczątkę niż sprawdzić komu co się należy. Wystarczy przenieść się do innych lekarzy którzy nie mają takich problemów. Niech pozostaną ze swoimi pieczątkami lecz bez pacjentów. To samo można uczynić z aptekami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku w imieniu lekarza pisze do Ciebie: chętnie zgodzę się na postanowienia ustawy - jednak z uwagi na to, że muszę dokładnie sprawdzić twoje ubezpieczenie i co najważniejsze w jakim procencie masz zapłacić za lek - muszę do wizyty dodać jakieś min. 20-30min na pacjenta aby to sprawdzić dokładnie(co jest jeszcze nie możliwe bo nawet nie wydrukowali książki z lekami refundowanym - a USTAWA I KARY JUŻ POWINNY OBOWIĄZYWAĆ OD 1 STYCZNIA) i nie pomylić się za co miałbym potem zapłacić karę. to spowoduje, że przyjmę dziennie kilku pacjentów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak idę do lekarza, to zawsze tak jest i było, że zanim mnie pani w recepcji zarejestruje, wymaga ode mnie dowodu ubezpieczenia. Osób z brakiem ubezpieczenia jest w Polsce tylko kilka procent. O jakim sprawdzaniu ubezpieczenia mówią lekarze? Chyba czytać umieją, żeby obejrzeć pieczątkę w książeczce lub wydruk z zapłaconej składki do zus? Ale tak jak już napisałem tą czynność wykonują za niego panie w okienku. Co do listy leków, to chyba nie jest tak, że każdy lekarz musi korzystać z całej listy. Chyba interesują go pozycje z listy dotyczące chorób, które on leczy? Wykonywanie wielu zawodów wiąże się z podejmowaniem ryzyka i braniem odpowiedzialności. Elektryk jak źle wykona instalacje i się ludzie spalą w domu, to pójdzie siedzieć, tak samo kierowca jak zabije na drodze człowieka, przykładów jest wiele. A lekarze tylko by chcieli kasę brać i nie odpowiadać za nic? Chodzi być może o to, że kończą się prezenty, imprezy i wycieczki od firm farmaceutycznych dla lekarzy i aptekarzy. O to chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We have a large number of New England Patriots Replicas jerseys , the design of unique design exquisite inside, there is a lot of style, and unique, affirmation can give you a lot of surprise.And we sell Cheap New England Patriots Jersey , he in cheap and fine and a variety of colors and styles, each team has everything!Here to offer you the Patriots Jersey is affected by the fans welcome shirt has a high quality look and feel. as long as you want can be found here. As long as you put on us to provide guarantee that there will be a special you show in the sight of the people, let a person shine. Let us together for the NFL, for his team applause and come on!!!! Cheap Supra Shoes is one of a brand that inspired, designed and marketed,passionate from people. What is more, Supra Footwear can protect your feet and it can make you feel comfortable. The 2011 supra is not only fashionable but stylish.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...