Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prysnął mu gazem do samochodu, bo na niego zatrąbił

Utworzony przez Gość, 19 marca 2012 r. o 17:07 Powrót do artykułu
no jak to chamy z Mercedesa, sie zachowują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko kierowca mercedesa się zatrzymał? Kierowca renault nie? Trochę dziwnie się czyta te artykuły. Jeden wielki bełkot, pomieszanie z poplątaniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co...ten gosciu z merca biegł za reno i wtedy przez okno prysnał do srodka tym gazem? piszcie pismaki jasniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak ci goście z Mercedesa, wcześniej zabawiali się sami ze sobą, niezłe pedały z nich. Teraz cała wieś się z nich śmieje, bo każdy wie że to cioty :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie renault wlokl sie niemolisiernie i na zwrocina mu uwage ze nie jest jedynym uzytkownikiem drogi dostal furii i zaczal pokazywac kozaka.. Ale fakt pozosyaje faktem, gazem? Psiukac? Nie mozna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki to był mercedes? Bo w piątek miałem takiego samego delikwenta tylko bez gazu. Czy to był nowy mercedes taki wan? i czy to był taki starszy dziadek siwawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś gest? ciekawe jaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urwać jaja fiejowi i wsadzić do dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dawna wiadomo ze mietkami jezdza buraki. wloka sie cioty lewym pasem i utrudniaja jazde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sobotę tez takiego roztrąbiąbionego tatusia spotkałem (z gownolem na pokładzie) i powinienem go wysłać na chirurgię szczekową - deb***e się płodzą aż zal patrzec, zapiernicza jak wariat i ma jeszcze czelność trąbić - następnym razem zepchnę dziada z drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat rzeka. Pouczający trąbiący, agresywni gestykulanci. Czasami mam wrażenie, że w Lublinie ciężko zaparkować, by nie być obtrąbionym, bo frustraci jadący za mną denerwują się, że nie oni znaleźli miejsce, w które np. kopertuję. Apogeum obtrąbiania jest w piętrowym parkingu Olimpu. Wąskie miejsca parkingowe, w dodatku niewidoczne z daleka, zmuszają do powolnego ich szukania oraz parkowania. Zawsze się jednak znajdzie ktoś z tyłu, kto zapewne sam robiłby to szybciutko i musi się wykazać umiejętnością trąbienia. Oczywiście trąbienie na samochody jadące z przepisową prędkością i jazda na zderzaku to w Polsce norma - w Niemczech jest to karalne więzieniem - przynajmniej czytałem tak w pewnej gazecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był jakiś kark. Policja powinna szukać faceta bez mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no jak to chamy z Mercedesa, sie zachowują.
tez spotkalem buraka w mercedesie, nie dosc ze zapi. w miescie ponad 100 to jeszcze trabi, i wyprzedza na podwojnej ciaglej. zapisalem nr rejestracyjny w razie czego. polecam wszystkim wzorem naszych sasiadow z rosji jezdzic z wlaczona kamera, wtedy bedzie mniej takich mercedesowych hojrakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba miec fantazję dziadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie wezwanie karetki skoro nic się nie stało. Może by tak zapłącił za nieuzasadnione wezwanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu ja proponuję czytanie ze zrozumieniem: "W renaulcie była trójka kilkuletnich dzieci. Pomocy udzieliło im wezwane pogotowie ratunkowe. Okazało się, że żadne z dzieci nie wymaga umieszczenia w szpitalu.". W którym miejscu jest napisane, że wezwanie karetki nie było uzasadnione? Bo jak dla mnie, to dzieciom udzielono pomocy na miejscu i nie zostały one, całe szczęście, po tym zdarzeniu hospitalizowane. A chojraka w mercedesie wcześniej czy później znajdą i mam nadzieję za swoje dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochodową kamerkę na Alledrogo można kupić już za kilkadziesiąt złotych. Nagrać gamonia i podać policjantom na tacy. A jak policjantom i wymiarowi sprawiedliwości nagranie nie wystarczy jako dowód - są jeszcze środki pozakonstytucyjne :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio zacząłem trochę więcej jeździć po województwie, ilość wypadków jakie widziałem po drodze mnie zaczyna powoli dołować. Zakup kamkorda chodzi za mną od dłuższego czasu, ale model za "kilkadziesiąt" złotych uważam za porażkę, bardziej skłaniam się do czegoś z HD Ready, za +/- 250 zł razem z kartą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
od dawna wiadomo ze mietkami jezdza buraki. wloka sie cioty lewym pasem i utrudniaja jazde.
A ja ich wyrzedzam z prawej i nie szarpię sobie nerwów. A pokazywanie fucka nie jest karalne, ale to zakompleksione buractwo nowobogackie z LUB . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo prosze pana o kontakt W tym samochodzie jechala moja siostra z dziecmi Nie zawinili ,od poczatku byli agresywni trafili na d..li ktorzy chcac sie zabawic , zabawili sie kosztem dzieci Nie uwazam ze czytanie tak negatywnych opini mialoby dac im szanse zapomniec o tym co sie tam stalo . Ale taka juz jest natura ludzka Nie znaja a oceniaja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...