Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Senarorze idź pan się pomodlić i będziemy bezpieczni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się sami przebadają. Najlepiej u psychiatry, lewactwo, brrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw to PISuarowy senator się powinien przebadać, ale powinien zacząć od łba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcemy islamskich terorystow.polacy zyja w nedzy a kopacz sprowadza obcych do polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się desant na Białą Podlaskę. Bierecki i Szewczak ,obaj z Gdyni.Jaki to sens robienia takich numerów.Czy nie ma wykształconych ludzi na miejscu.Tylko to są dwaj skokowicze,którzy przekręcają pieniądze biednych ludzi i finansują PIS.Człowiek który uczciwie pracuje na rzecz tego miasta i regionu został wysadzony na 24 pozycję,Nie bardzo wierzę w szczere intencje kurdupla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Pl. Litewski byłby bardziej odpowiedni na taki ośrodek.Komfortowe namioty rozstawić, jak kiedyś panowie litewscy a do medycznej uczelni na badania bliziuteńko. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej od razu wstrzyknąć pawulonik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety takie badania sa potrzebne i jezeli rzad PO/PSL zdecydowal to musi byc konsekwentny w tej materii- ale p.Kopacz musi tez wiedziec- ze w momencie jakielkowiek epidemii czy pandemii to ona jest w pierwszym rzedzie odpowiedzialna nie kto inny tylko ona i wtedy nie ch nie mowi ze przekopala zemie na 1 metr gleoko- wtedy niech glowe sypeie popiolem bo przychodzi nam zyc w czasach dzumy i cholery jaka szykuje nam politycy PO i PSL-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierecki rozlicz się ze SKOK-ów?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ich badać??? Nie ufacie im??? Polscy katolibowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że ci emigranci zarobkowi ustawią się w kolejce jak każdy ?? Czyli za jakieś 3-6 miesięcy będą mieć badania? A może są lepsi od rdzennych mieszkańców?? Zróbcie im badania w j. niemeckim po co Angela ma im robić ponowne tłumaczenia... Chciałbym zobaczyć miny tych emigrantów jak tu wylądują i zobaczą co i jak... A tym czasem w Niemczech, Niemcy dostają wymówienia najmu mieszkań by oddac je emigrantom... jak będzie u nas? EUROSILAM.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Polski doktor Mengele" pisze: "a nie lepiej od razu wstrzyknąć pawulonik?" Odpowiadam, może prokurator zajął by się tym neonazistą. Jakiś zwyrodnialec proponuje uśmiercanie ludzi i nikt się tym nie interesuje?! Jezu, dobrze, że nie urodziłeś się w obecnych czasach i zamiast do Egiptu nie uciekałeś do Polski. Moi rodacy gotowi Ci "od razu wstrzyknąć pawulonik".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jednak uchodźcy nie powinni przyjeżdżać do Polski, bo u nas inna kultura, cywilizacja miłości: "Jarek mówi o sobie: - Tak, jestem zaborczy. Tylko dlatego kombinerkami zerwałem żonie dziewięć paznokci u rąk, a jeden, na kciuku zostawiłem. Tylko dlatego obciąłem jej dolną wargę i palec u nogi. Poza tym jestem w porządku." http://kobieta.onet.pl/zdrowie/psychologia/domowi-oprawcy/bs27m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie są badani w klinikach rządowych, tam gdzie leczeni są decydenci sprowadzający imigrantów do naszej Ojczyzny? A może przytuliłby ich ktoś, kto POdpisał się POd zgodą na zamieszkanie na POdlasiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...